18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oszalał!

Kim Dzong Un wydał straszliwy rozkaz. Chce wybić wszystkie koty

31.05.2021  20:51
Kim Dzong Un chce zabić wszystkie koty
Kim Dzong Un chce zabić wszystkie koty Fot: BRENDAN SMIALOWSKI/AFP/East News

Kim Dzong Un poczuł żądzę krwi! Północnokoreańskiemu dyktatorowi nie wystarcza już przeprowadzanie widowiskowych egzekucji za łamanie prawa. Ostatnio zabrał się także za zwierzęta. Wkrótce na terenie całego kraju zostaną zabite wszystkie koty oraz część ptaków.

Władze Korei Północnej stosują coraz brutalniejsze metody utrzymywania porządku. Niedawno służby przeprowadziły liczne egzekucje między innymi za słuchanie zabronionej muzyki lub nielegalny handel płytami CD. Teraz reżim zabrał się za niczemu winne zwierzęta.

Kim Dzong Un nakazał zabicie kotów

Kim Dzong Un wpadł na kompletnie szalony pomysł. Północnokoreański przywódca twierdzi, że koty oraz ptaki odpowiadają za roznoszenie koronawirusa, więc muszą zostać zabite. Po komunikacie dyktatora w kraju rozpoczęto masową rzeź.

Za posiadanie kotów grozi niezwykle surowa kara. Jedna z rodzin mieszkających w prowincji Yanggang została oskarżona o posiadanie kota, przez co trafiła na 20 dni do więzienia.

Jakby tego było mało dyktator, znów grozi wojną, przeprowadzając niebezpieczne testy rakietowe w pobliżu japońskiego wybrzeża. Czy zagraniczni przywódcy zdołają jeszcze uspokoić północnokoreańskiego wodza i przemówią mu do rozsądku?

Czytaj także
Przeczytaj więcej