18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

III wojna światowa?

Korea wystrzeli rakietę. Trwa odliczanie!

Wojciech Kozicki
26.04.2020  14:42
Korea Północna grozi arsenałem rakietowym - będzie III wojna światowa?
Korea Północna grozi arsenałem rakietowym - będzie III wojna światowa? Fot: Facebook/Citizen TV Kenya, Pixabay/Code404

Kim Dzong Un podobno umiera i niedługo świat może dowiedzieć się, że komunistyczny dyktator nie żyje. Czy przed śmiercią będzie chciał zmienić świat w płonące piekło? Media donoszą, że Korea Północna szykuje się do odpalenia rakiet, a odliczanie zostało rozpoczęte. Czy grozi nam III wojna światowa?

Kim Dzong Un najwyraźniej jeszcze żyje, ale chce pozbawić życia innych. Jak ujawnili Amerykanie i japońska agencja informacyjna Kyodo, Korea Północna w piątek rozpoczęła przygotowania, by wystrzelić rakietę. Służący do tego specjalny pojazd podobno dotarł już do lotniska Sondok w prowincji Hamgyong Południowy.

Korea Północna grozi światu rakietami

„Japan Times” 26 dnia opublikował informację, że start rakiety ma nastąpić w ciągu 48 godzin. Może to być pocisk dalekiego zasięgu. Biorąc pod uwagę niedawne groźby Kima, można spodziewać się najgorszego.

Śmierć Kim Dzong Una - chce zabrać świat ze sobą do grobu?

Krążą też pogłoski, że Kim Dzong Un od kilku dni nie żyje, a władzę przejęła jego siostra. „Kobieta potwór” ma podobno fascynować się rakietami i przemysłem zbrojeniowym, a eksperci przewidują, że swoje rządy zacznie od grożenia światu pociskami. Czy zbliżający się start rakiety to inauguracja jej panowania w Korei Północnej?

Czytaj także
Przeczytaj więcej