18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Telewizja przesadziła?

Jak zginął Kobe Bryant? Pokazali WIDEO z katastrofy

Wojciech Kozicki
12.02.2020  12:55
Kobe Bryant i katastrofa śmigłowca - pokazali straszne wideo
Kobe Bryant i katastrofa śmigłowca - pokazali straszne wideo Fot: Facebook

Koszykarz Kobe Bryant zmarł tragicznie, a media pokazały nowe nagranie z katastrofy śmigłowca. Niektórzy twierdzą, że telewizja CBS przesadziła i tak drastyczne materiały nie powinny być pokazywane na antenie.

Legenda NBB Kobe Bryant i jego 13-letnia córka Gianna Onore 26 stycznia zginęli w katastrofie śmigłowca na wzgórzach Calabasas. Do tej pory w sieci były dostępne zdjęcia z miejsca katastrofy, ale teraz telewizja CBS pokazała nagranie wideo, które wykonał jeden ze świadków tragedii.

Widzowie wieczornych wiadomości zobaczyli płonący wrak śmigłowca Sikorsky 76-B. Wokół niego leżały porozrzucane szczątki maszyny. Autor nagrania Michael Dyer relacjonował, że czuł zapach płonącego paliwa i dusił go dym wydobywający się ze śmigłowca. Dodał, że na początku słyszał nisko lecącą maszynę, ale nie widział jej z powodu gęstej mgły.

Amerykańska Narodowa Rada Bezpieczeństwa Transportu (NTSB) zapowiedziała, że wykorzysta nagranie Dyera jako materiał dowodowy w śledztwie. Nadal nie ustalono jeszcze jaka była przyczyna katastrofy, a służby starają się ustalić, dlaczego Kobe Bryant zdecydował się na lot śmigłowcem w tak fatalnych warunkach pogodowych, które uziemiły nawet policyjne maszyny.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze