18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostre dziki na koksie

Dziki ćpały na krzywy ryj. Zrujnowały dilerów

Wojciech Kozicki
16.11.2019  14:42
Dziki i narkotyki - dilerzy we Włoszech zaorani
Dziki i narkotyki - dilerzy we Włoszech zaorani Fot: ADRIAN SLAZOK/REPORTER/East News

Dilerzy narkotyków we Włoszech otrzymali potężny cios. Stracili majątek i wolność przez dziki, które wciągnęły ich towar. Świnie na haju długo nie będą jednak szaleć po okolicy, bo już zapadł wyrok śmierci.

Dilerzy narkotyków z Toskanii byli zmuszeni ukryć dużą partię prochów, by nie wpadły w ręce policji. Postanowili zakopać kokainę w  lesie w dolinie Val di Chiana. Wkrótce okazało się, że narkotyki warte 17 tys. funtów zniknęły,  a po zaroślach porozrzucane były jedynie resztki towaru i opakowań.

Jak podaje metro.co.uk, okazało się, że to dziki dobrały się do skrytki i wciągnęły niemal cały towar. Dilerzy rozmawiali o tym przez telefon, a rozmowę podsłuchiwała policja. Wkrótce Włoch i trzech Albańczyków trafili do aresztu.

Ostre dziki na koksie

Policja potwierdziła, że był to gang sprzedający kokainę w klubach nocnych we Włoszech.

Naćpane dziki mają gorszy problem niż odlot po kokainie. Ich populacja w regionie rośnie bardzo szybko, a rolnicy skarżą się na wyrządzane przez nich szkody. Reprezentujący ich Coldiretti Ettore Prandini zapowiedział zdecydowane i bezwzględne uporanie się z tym problemem.

logo Tu się dzieje