18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Krwawa noc

Kolejny ATAK W USA. Nożownik w nowojorskim metrze

13.04.2022  17:53
Nożownik zaatakował w nowojorskim metrze
Nożownik zaatakował w nowojorskim metrze Fot: EB Adventure Photography/Shutterstock

Po wtorkowej strzelaninie doszło do kolejnego groźnego zdarzenia w Nowym Jorku. Nożownik zaatakował dwóch mężczyzn przebywających na stacji metra. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala.

Nowojorska policja ujawniła szczegóły dotyczące ataku nożownika, do którego doszło na stacji metra znajdującej się przy 135. ulicy w Harlemie. Napastnik dźgnął nożem dwie osoby w wieku 19 i 20 lat.

Według ustaleń mundurowych przed atakiem między mężczyznami doszło do kłótni. W pewnym momencie agresor wyjął nóż i dźgnął nim 19-latka prosto w szyję. Po chwili jego kolega został raniony w tors.

Nożownik w metrze

Poszkodowani zostali zabrani do szpitala. Jak informuje "The Independent" stan mężczyzn oceniany jest jako ciężki, lecz stabilny.

Podejrzany uciekł z miejsca zdarzenia, lecz wkrótce znaleźli go funkcjonariusze. W trakcie poszukiwań znaleziono także nóż wykorzystany do ataku.

Po wtorkowej strzelaninie władze Nowego Jorku podjęły decyzję o wzmocnieniu policyjnych patroli w środkach komunikacji publicznej, a także przystankach. Mężczyzna, który postrzelił 10 osób, przebywających na stacji Sunset Park, nadal jest poszukiwany.

logo Tu się dzieje