18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zła passa

Kolejny dramat czai się na dworze królewskim? Elżbieta II załamana

05.07.2021  16:24
Księżna Kate na kwarantannie
Księżna Kate na kwarantannie Fot: Chris Jackson/Press Association/East News

Królowa Elżbieta II, która przeszła wiele w ostatnim czasie, znowu ma powody do żalu i niepokoju? Żona jej wnuka trafiła na kwarantannę. Wszyscy trzymają kciuki za to, by księżna nie musiała walczyć z indyjską mutacją koronawirusa i jak najszybciej doszła do siebie. 

Królowa Elżbieta II zdecydowanie nie ma łatwego życia. Zwłaszcza w ostatnim czasie, kiedy jej rzeczywistość dosłownie wali się w posadach. Straciła ukochanego męża, w Wielkiej Brytanii coraz częściej mówi się o jej abdykacji - a teraz jeszcze może się okazać, że na dworze krąży choroba.

Królowa Elżbieta II się złamie? Zaraza na dworze?

Śmierć księcia Filipa na chwilę przed setnymi urodzinami doprowadziła jego żonę, królową Elżbietę II do tragicznego stanu. Wielka miłość, jaka przez 73 lata łączyła tę parę - zakończyła się odejściem jednego z małżonków. Do takiej niewyobrażalnej tragedii doprowadziła zwykła infekcja, która zaatakowała jej męża i szybko go osłabiła. Ostatecznie żelazny książę (tak często nazywali go poddani) zmarł. Królowa Elżbieta od lat miała go za swojego największego przyjaciela i powiernika, dlatego kiedy księcia Filipa zabrakło - ona niemalże się załamała.

Potem królowa straciła szczeniaka swojej ukochanej rasy, który miał odwracać jej myśli od śmierci męża. Zdecydowanie taka sytuacja jej nie pomogła, a teraz na domiar złego wszyscy kierują wzrok na żonę jej wnuka, księcia Williama. Czyżby miało się okazać, że młoda kobieta cierpi z powodu strasznej choroby?

Księżna Kate trafiła na kwarantannę. W okresie szalejącej w Wielkiej Brytanii pandemii koronawirusa, która przede wszystkim ma źródło w niezwykle zaraźliwej mutacji indyjskiej - takie doniesienia są przerażające. W niebezpieczeństwie znalazła się bowiem nie tylko księżna, ale cała jej najbliższa - w tym przypadku królewska - rodzina. Oby nie okazało się, że żona księcia Williama już zdążyła zarazić królową Elżbietę II. Organizm seniorki mógłby tego nie wytrzymać. 

W tym momencie pałac Kensington poinformował, że Kate Middleton będzie się izolować po tym, jak miała kontakt z osobą, u której wynik testu na COVID-19 okazał się pozytywny. W rezultacie Kate nie będzie uczestniczyć w poniedziałkowym nabożeństwie dziękczynnym w katedrze św. Pawła ani na uroczystościach w Pałacu Buckingham z księciem Cambridge. Rodzina Królewska miała tego dnia celebrować 73. rocznicę Krajowej Służby Zdrowia.

Trzymamy kciuki, by sprawa rozeszła się po przysłowiowych kościach!

Czytaj także