18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polowanie na potwory trwa

Kolejny rosyjski dowódca zabity. Ta strata zaboli Putina

23.03.2022  12:14
Kolejny rosyjski dowódca zabity. Aleksiej Szarow nie żyje
Kolejny rosyjski dowódca zabity. Aleksiej Szarow nie żyje Fot: Angelika von Stocki/FaceToFace/REPORTER/Reporter/East News

Lista zabitych rosyjskich dowódców w Ukrainie uroczo się wydłuża. Właśnie do piekła został wysłany kolejny potwór w mundurze. Nie żyje pułkownik Aleksiej Szarow, który kierował 810. brygadą piechoty morskiej Floty Czarnomorskiej. 

Straty Rosjan w wojnie w Ukrainie są coraz większe, a Ukraińcy z sukcesem polują na rosyjskich dowódców. Ukraińskie media podają, że zabity został Aleksiej Szarow, który kierował 810. brygadą piechoty morskiej Floty Czarnomorskiej. Informację potwierdził oficer ukraińskich Sił Zbrojnych Anatolij Sztefan.

Kolejny rosyjski dowódca poszedł do piachu. Nie żyje Aleksiej Szarow

Wirtualna Polska przypomina, że Szarow dowodził 810. oddzielną brygadą piechoty morskiej od 2021 roku. W Rosji tę jednostkę uznaje się za „szczególnie zasłużoną”, a jej żołnierze zabijali wcześniej na Krymie i w Syrii. W 2016 roku odznaczona została orderem Żukowa.

Aleksiej Szarow w piekle będzie nie będzie się nudził, bo ostatnio trafiło tam wielu jego towarzyszy. Czekają tam na niego m.in generał Oleg Mitiajew, generał dywizji Magomed Tuszajew, generał dywizji Witalij Gierasimow, generał dywizji Andrij Kolesnikow, generał dywizji Andriej Suchowiecki, pułkownik Andrij Zacharow, pułkownik Serhij Porochnia, podpułkownik Jurij Agarkow oraz Siergiej Suchariew.

Czytaj także