18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostra sprawa

Kolejny skandal w rodzinie królewskiej! Elżbieta II mówi: "DOŚĆ"

11.07.2021  13:20
Królowa Elżbieta II powiedziała "DOŚĆ"
Królowa Elżbieta II powiedziała "DOŚĆ" Fot: Karl Weller/Shutterstock

Kolejny skandal wychodzi na jaw. Rodzina królewska wiele rzeczy ukrywa przed czujnym okiem reporterów, ale często wychodzą one na światło dzienne w najmniej pożądanym momencie. Teraz jest dokładnie tak samo. Okazało się, że swego czasu królowa Elżbieta II powiedziała stanowcze: "nie", o którym mało kto wie.

Królowa Elżbieta II od lat pozostaje najważniejszym członkiem rodziny królewskiej, do którego należą wszystkie ostateczne decyzje. Niestety, czasami władczyni musi swoim najbliższym odmówić i to stanowczo. 

Niedawno zmarł Żelazny książę, pozostawiając swoją żonę w rozpaczy. Niewiele po odejściu małżonka Elżbieta II przechodziła tym samym nadzwyczaj trudne chwile. Od tego momentu na Wyspach Brytyjskich coraz częściej spekuluje się na temat przyszłości monarchii. Czekając na konkretne decyzje, poddani bacznie przyglądają się całej rodzinie królewskiej. Na ogół skutkuje to odkryciem nowych skandali.

Królowa Elżbieta II powiedziała: "NIE!"

Dokładnie tak jest teraz. Kolejny skandal z udziałem monarchii wyszedł na jaw. Sprawa jest naprawdę wiekowa i dotyczy księżniczki Beatrycze. Okazuje się, że wnuczka królowej Elżbiety II miała nazywać się inaczej, ale propozycja imienia spotkała się z wielkim oburzeniem monarchini! "The Sun" przybliża swoim czytelnikom tę sprawę.

Jak się okazuje, książę Andrzej i jego ówczesna żona Sara Ferguson marzyli o ekscentrycznym imieniu dla swojej córki. Królowa Elżbieta II była jednak oburzona i stanowczo zakazała używania go na dworze. Młodzi rodzice musieli natychmiast zmienić decyzję.

Magazyn "The Sun" wyjawił, że córka Ferguson i księcia Andrzeja miała nazywać się księżniczka Annabel. Szczególnie nie spodobało się to królowej, która propozycję określiła jako "zbyt nowobogacką". Ostatecznie obecna 33-latka otrzymała imiona: Beatrice Elizabeth Mary. W Polsce nazywana jest księżniczką Beatrycze. 

Czytaj także