18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror

Zamykają chorych na COVID-19 w obozach! Ludzie umierają z GŁODU

04.11.2020  21:53
Korea Północna: Obozy dla chorych na COVID-19
Korea Północna: Obozy dla chorych na COVID-19 Fot: SunnyToys/Shutterstock

Korea Północna pod reżimem Kim Dzong Una radzi sobie z koronawirusem zupełnie inaczej niż reszta cywilizowanego świata. Chorzy na COVID-19 przeżywają tam horror większy, niż tylko strach przed skutkami zakażenia. Są bowiem zamykani w obozach, w których panuje śmiertelny głód.

Korea Północna wyróżnia się na tle całego świata nie tylko ustrojem, ale również okrucieństwem. Teraz, kiedy wszyscy zmagają się z pandemią koronawirusa - dyktator zupełnie inaczej reaguje względem chorych na COVID-19. Przerażające doniesienia płyną do nas od Tima Petersa, aktywisty organizacji charytatywnej Helping Hands. Jego zdaniem pod panowaniem Kim Dzong Una dzieją się rzeczy rodem z horroru.

Chorych na COVID-19 w Korei Północnej ma się zamykać w obozach. O udzieleniu im pomocy medycznej nikt nawet nie myśli. W ten brutalny sposób cały kraj pozbywa się chorych i (w swoim okrutnym mniemaniu) problemu. Podczas kwarantanny, chorzy są często głodzeni na śmierć. Takie potajemne wywożenie do obozów śmierci ma być na porządku dziennym.

Korea Północna: Obozy dla chorych na COVID-19

Tim Peters twierdzi w wywiadzie dla „The South China Morning Post”, że chorzy zamykani są w miejscach, gdzie nikt nie dowozi jedzenia. W tym samym czasie ich bezradne rodziny rzucają im pokarm i kupione na czarnym rynku leki przez płot. Osoby, którym nie ma kto pomóc w ten sposób - umierają z głodu, zaś ich ciała są palone.

Tymczasem Kim Dzong Un oficjalnie twierdzi, że w jego kraju nie ma problemu koronawirusa. Logiczne jest, że skoro pandemia dotarła we wszystkie regiony świata, to COVID-19 musi być również w Korei Północnej. 

Tym bardziej oficjalna wersja dyktatora sprawia, że twierdzenie aktywisty organizacji charytatywnej Helping Hands - ma bardzo dużo sensu. Jeśli faktycznie dochodzi tam do takich rzeczy, to trudno nawet znaleźć odpowiednie słowa komentarza na skalę okrucieństwa stosowanego wobec chorych ludzi. Gorszego rozwiązania nie można było wymyślić.

Czytaj także
Przeczytaj więcej