18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kim Dzong Un grozi światu

Korea Północna ogłasza "bezkompromisową wojnę"

Wojciech Kozicki
29.05.2021  13:37
Korea Północna ogłasza WOJNĘ. Kim Dzong Un grozi światu
Korea Północna ogłasza WOJNĘ. Kim Dzong Un grozi światu Fot: Laski Diffusion/Laski Diffusion/East News

Korea Północna od dawna odgraża się, że może zagrozić militarnie światu i prowokacyjnie wystrzeliwuje kolejne rakiety. Tym razem Kim Dzong Un wprost mówił o „bezkompromisowej wojnie z antysocjalizmem”.

Korea Północna znów grozi wojną i masakrą. Jak informuje oficjalna koreańska Centralna Agencja Informacyjna, Kim Dzong Un zapowiedział bezkompromisowe zwalczanie antysocjalizmu. Dyktator zareagował w ten sposób na sankcje nałożone przez USA.

Kim Dzong Un i możliwa III wojna światowa?

Jak podają media, Kim Dzong Un  w specjalnym liście wyjaśniał jakie są podstawy socjalizmu i rozkazał, by każdy przestrzegał jego zasad, by budować życie i gospodarkę. List został przekazany na spotkaniu członków partii i organizacji robotniczych.

Walka z antysocjalistycznymi i niesocjalistycznymi praktykami jest bitwą "na śmierć". W obronie czystości klasy robotniczej i życia według naszego socjalistycznego stylu – odgraża się Kim Dzong Un.

Przypominamy, że prezydent USA Joe Biden zapowiedział działania mające doprowadzić do denuklearyzacji Korei Północnej. Ma to być „plan skalibrowany i praktyczny”.

Czytaj także