To Antychryst, który wywoła apokalipsę?

Kim wystrzelił rakietę! III wojna światowa O WŁOS!

20.10.2021  11:24
Kim Dzong Un to antychryst, który doprowadzi do apokalipsy? Znowu WYSTRZELIŁ RAKIETĘ
Kim Dzong Un to antychryst, który doprowadzi do apokalipsy? Znowu WYSTRZELIŁ RAKIETĘ Fot: Shutterstock/LongJon

Korea Północna znowu szczerzy kły i grozi światu. Kim Dzong Un przeprowadził kolejny UDANY test pocisku balistycznego, który tym razem został wystrzelony z łodzi podwodnej. Czy to już otwarte dążenie do wybuchu III wojny światowej? Była to piąta próba rakietowa Korei Północnej od początku września.

Korea Północna znowu wystrzeliła pocisk balistyczny. Sprawa zrobiła się bardzo poważna, bo Rada Bezpieczeństwa ONZ będzie dyskutować na ten temat na nadzwyczajnym posiedzeniu za zamkniętymi drzwiami. Zostało zwołane na wniosek Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i z poparciem Francji. Przypomnijmy, że Kim Dzong Un i jego demoniczna siostra niedawno grozili wojną i atakiem nawet na USA za pomocą broni hipersonicznej.

Korea Północna wystrzeliła kolejną rakietę. Będzie wojna?

Potwierdzono, że Korea Północna wystrzeliła pocisk z morza, w pobliżu portu Sinpo, gdzie znajduje się baza okrętów podwodnych. Agencja KCNA poinformowała, że był to nowy typ pocisku balistycznego, który „przyczyni się do znacznego zwiększenia zdolności operacyjnych naszej marynarki wojennej”.

O udanym teście pocisku balistycznego (SLBM) wystrzelonego z okrętu podwodnego reżimowa agencja KCNA poinformowała w środę rano czasu miejscowego.

Mimo międzynarodowych sankcji nałożonych przez Radę Bezpieczeństwa ONZ, Korea Północna pod przywództwem Kim Dzong Una znacznie zwiększyła swoje zdolności wojskowe. Pjongjang przeprowadził m.in. kilka prób jądrowych i pomyślnie przetestował rakiety balistyczne zdolne do dotarcia do Stanów Zjednoczonych – podaje rmf24.pl
Zobacz także
Czytaj także