18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koreowirus grozi światu

Spadł CZARNY DESZCZ. Korea atakuje?

Wojciech Kozicki
06.03.2020  10:05
Korea Północna powoduje czarny deszcz?
Korea Północna powoduje czarny deszcz? Fot: Facebook/Globovisión

Koronawirus i epidemia to nie największe zagrożenie dla świata. Korea Północna prawdopodobnie przeprowadza testy nowej broni, co może wywołać potworne skażenie. Czy Kim Dzong Un wywołuje czarny deszcz w Japonii?

Korea Północna ciągle przeprowadza kolejne testy rakiet balistycznych, grożąc światu, a szczególnie USA. Czy pyzaty dyktator wziął się za kontrolowanie pogody? W Japonii odnotowano dziwne zjawisko meteorologiczne – z nieba spadł czarny deszcz.

Czarny deszcz w Japonii

Japończycy na Twitterze wrzucają przerażające zdjęcia z hasztagiem #BlackRain. W ich ojczyźnie spadł czarny deszcz. Niektórzy przypominają, że podobne zjawisko odnotowano, gdy zrzucono bomby atomowe na Hiroszimę i Nagasaki. Czy ma to związek z testami broni atomowej, które przeprowadza Korea Północna?

Media podają, że gdy następuje wybuch atomowy, zazwyczaj pojawia się też czarny deszcz. Materiały radioaktywne i popiół wraz z eksplozją dostają się do górnych warstw atmosfery, a później spadają razem z deszczem. Jest to bardzo niebezpieczny opad radioaktywny, mogący skazić teren w promieniu setek kilometrów.

Jak na razie w Japonii promieniowanie nie przekracza dozwolonych norm. Podejrzenia padają  jednak nie tylko na Kim Dzong Una, ale niektórzy przypominają, że niedawno spłonęła w tamtym ragionie fabryka plastiku.

Kim Dzong X

A może to Kim Dzong Un rzeczywiście kontroluje pogodę? Północnokoreańska propaganda głosi, że wódz ma moc niczym Storm z komiksów „X-men”!  Gdy jakiś czas temu pojawił się zimą na szczycie góry Paektu, nagle pogoda uległa poprawie, co oczywiście było jego zasługą. Warto również przypomnieć, że jak oficjalnie podaje się w Korei Północnej, Kim jest tak idealą istotną, że nawet się nie wypróżnia. Tylko obywatele jego kraju mają przes...