18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror w Korei Północnej

Ujawniła co Kim Dzong Un robi ze zwłokami

Wojciech Kozicki
02.04.2020  14:19
Korea Północna i obozy koncentracyjne - nowe informacje o okrucieństwach Kim Dzong Una
Korea Północna i obozy koncentracyjne - nowe informacje o okrucieństwach Kim Dzong Una Fot: Facebook/Puente Libre

Kim Dzong Un sprawił, że Korea Północna stała się piekłem na Ziemi. Na jaw wychodzą kolejne informacje o okrucieństwach komunistycznego dyktatora. Tym razem ucienierka z tamtejszego obozu pracu ujawniła, co sadystyczny grubasek i jego podwładni robią z ciałami więźniów.

Kim Dzong Un jest zdolny do wszystkiego. Czerpie zyski z dziecięcej prostytucji, odpowiada za potworne obozy koncentracyjne gorsze niż śmierć, a nawet jest gotowy likwidować swoich najbliższych.  Czym jeszcze dyktator zaskoczy świat? Jak podaje dailymail.co.uk, w Korei Północnej nawozi się pola ludzkimi zwłokami.

Obozy koncentracyjne w Korei Północnej

Więźniarka, która uciekła z obozu koncentracyjnego Kaechon, ujawniła, że zamordowani więźniowie polityczni wykorzystywani są jako nawóz. Ich zwłoki trafiają na pola. W obozie prawdopodobnie przebywa ok. 15 tys. więźniów. Został założony w 1959 roku i aż strach pomyśleć ile osób zginęło w nim od tamtej pory. Niektóre rodziny, jak pozwala północnokoreańskie prawo, trafiają do takich miejsc nawet na kilka pokoleń.

Pola sa podbno „równomiernie nawożone”, a na całym terenie w ziemi zakopuje się martwych więźniów z obozu. Uciekinierka opowiedziała o wystających z gleb yludzkich kończynach, na co jak mówi, muszą patrzeć dzieci. Na wspomnianych polach uprawia się m.in. rzodkiew, szpinak i kapustę.  Warzywa są przeznaczone dla strażników więziennych i ich rodzin, a potworna metoda podobno jest wyjątkowo skuteczna i zbiory są obfite.

Zakopują ludzi na górskich terenach uprawnych. Pewnego razu dziecko poszło się wysikać i zobaczyło rękę wystającą z ziemi  - powiedziała uciekinierka ukrywająca się pod pseudonimem Kim Il-soon. (dailymail.co.uk)

Kraj zmaga się obecnie z głosem z powodu epidemii świńskiej grypy i suszy.

Czytaj także