18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

SZOKUJĄCE DONIESIENIA

Kim Dzong Un umiera? DYKTATOR JEST W ŚPIĄCZCE

24.08.2020  19:56
Kim Dzong Un jest w śpiączce? Szokujące doniesienia
Kim Dzong Un jest w śpiączce? Szokujące doniesienia Fot: KCNA via KNS/Associated Press/East News

Kim Dzong Un jest w śpiączce - podaje południowokoreański dyplomata Chang Song-min. Były doradca prezydenta Korei Południowej twierdzi, że władzę w Korei Północnej już przejęła siostra Kima Kim Yo-jong.

Korea Północna to jeden z najbardziej zamkniętych i tajemniczych krajów na świecie. Co dzieje się w jej granicach wiemy jedynie z propagandowych informacji lub przecieków. A najnowsze przecieki mówią o ciężkiej chorobie Kim Dzong-Una.

Jak podaje były doradca prezydenta Korei Południowej Chang Song-min, Kim Dzong Un jest niezdolny do pracy, ba - nawet do życia. Dyktator ma być w śpiączce!

Kim Dzong Un w śpiączce

Chang Song-min swoje podejrzenia o stanie Kom Dzong Una przedstawił w południowokoreańskiej telewizji. Stwierdził, że władze w Pjongjangu od miesięcy ukrywają prawdę o dyktatorze.

Pierwsze plotki o ciężkiej chorobie, a później o śmierci Kim Dzong Una pojawiły się już wiosną. Dyktator nie był widziany publicznie przez kilka tygodni, gdy pogłoski o jego odejściu zaczynały narastać, władze wypuściły propagandowy film z otwarcia fabryki. Kim miał pojawić się tam osobiście.

Kim Yo-jong za Kim Dzong Una

Tymczasem w Korei Północnej już ponoć wybrano następcę Kima. To jego młodsza, ale tak samo bezwzględna i upiorna siostra Kim Yo-jong. W państwie nie ma jasno określonych zasad sukcesji, władza ma zatem przypaść kobiecie.

Tu jednak nie ma co oczekiwać zmian na lepsze - Kim Yo-jong nie ma w sobie nic z delikatności czy postępu, za jej panowania nie nastąpi nagła wolność, a w Koreańczykach nie ożyje nadzieja. Jak dotąd bowiem Yo-jong twardą ręką sterowała wydziałem propagandy.Mówi się nawet, że może być dużo gorsza od Kima...