18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

makabra

Rzeka spłynęła zatrutą krwią. Przerażające doniesienia i zdjęcia

13.11.2019  19:12
Rzeka spłynęła zatrutą krwią. Przerażające doniesienia i zdjęcia
Rzeka spłynęła zatrutą krwią. Przerażające doniesienia i zdjęcia Fot: Twitter

Zdjęcia czerwonej wody w rzece Imjin-gang trafiły do sieci. Informacje o tym, dlaczego przybrała krwisty kolor, szokują.

Co złego wydarzyło się w Korei, że jedna z tamtejszych rzek zrobiła się czerwona? Woda w niej przybrała krwisty kolor. Sprawcą zdarzenia nie jest chemiczne skażenie czy jakieś dziwne, nienaturalne zjawisko. To prawdziwa krew.

Korea Południowa zmaga się z ogromną epidemią. Afrykański pomór świń się rozprzestrzenia, a w kraju, wedle szacunków, zabito już około 380 tysięcy sztuk trzody chlewnej.

Epidemii możliwe że udałoby się uniknąć, gdyby nie działania reżimu Korei Północnej. Kim Dzong Un uparcie ukrywał problem i choroba przeniosła się do sąsiedniego kraju. W nim trwa teraz prawdziwa rzeź zwierząt.

Z epidemią i północnokoreańskimi dzikami walczą wojsko i snajperzy. Korea Południowa wzdłuż granicy rozstawiła żołnierzy, którzy zabijają zbliżające się zwierzęta. Nad strefą zdemilitaryzowaną latają śmigłowce, zrzucające na skażony teren środek dezynfekujący.

Rzeka krwi

Ofiarą pomoru padły nie tylko świnie, ale i rzeka. Krew prawie 50 tysięcy zabitych tuż obok akwenu zwierząt, wsiąknęła w ziemię, a gdy doszło do silnych opadów deszczu, spłynęła do rzeki Imjin-gang.

Sprawie przygląda się południowokoreański resort środowiska. W środę informowali, że problem został już zażegnany - podaje BBC.

Rezka krwi w Korei
Rzeka krwi w Korei
Czytaj także
Przeczytaj więcej