18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Strasznie smutne

Koronawirus: Najmłodsza ofiara zarazy żyła zaledwie 29 dni

17.04.2020  10:24
Koronawirus: Najmłodsza ofiara zarazy żyła zaledwie 29 dni
Koronawirus: Najmłodsza ofiara zarazy żyła zaledwie 29 dni Fot: Bignai/Shutterstock

Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo. Najmłodsza ofiara zarazy przeżyła zaledwie 29 dni. W takich sytuacjach łzy same napływają do oczu. 

Koronawirus jest patogenem bezlitosnym, który zbiera śmiertelnie żniwo z zabójczą wprost łatwością. Niestety, nie ma osoby, która mogłaby mieć pewność, że ciężki przebieg COVID-19 jej nie grozi. 

Koronawirus: Najmłodsza ofiara zarazy

Dotarła do nas przykra informacja o tym, że na Filipinach zmarł chłopczyk zakażony koronawirusem, który przeżył zaledwie 29 dni. Jest tym samym prawdopodobnie najmłodszą ofiarą zarazy na świecie. 

Koronawirus sprawił, że dziecko dostało zapalenia płuc, a potem wywiązała się u niego sepsa. Informacje o śmierci maluszka przekazała filipińska minister zdrowia Maria Rosario Vergeire. Chłopczyk trafił do szpitala, jak tylko rozpoczęły się u niego trudności z oddychaniem. Niestety, COVID-19 i tak zabrał jego młodziutkie życie.

Początkowo wydawało się, że koronawirus szczególnie niebezpieczny jest dla osób starszych i schorowanych, ale jak widać, choroba "nie patrzy" absolutnie na nic i nikt z nas nie może czuć się bezpiecznie.

Z całego serca współczujemy rodzinie zmarłego dziecka.

Przeczytaj więcej
Komentarze