18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

COVID-19 nie wybiera

Znany aktor zarażony koronawirusem! Tom Hanks choruje na COVID-19

Emilia Waszczuk
12.03.2020  08:27
Znany aktor zarażony koronawirusem! Tom Hanks choruje na COVID-19
Znany aktor zarażony koronawirusem! Tom Hanks choruje na COVID-19 Fot: JStone/Shutterstock

Znany na całym świecie aktor Tom Hanks zaraził się koronawirusem. Gwiazdor i jego żona przebywają w Australii. Smutną nowinę ogłosili na Instagramie.

Koronawirus SARS-COV-2 nie wybiera, kogo zarazić, a kogo oszczędzić. W Polsce zaatakował jednego z najważniejszych generałów - choruje dowódca generalny rodzajów sił zbrojnych gen. Jarosław Mika. Wirus nie oszczędza też gwiazd kina - dotarł do Hollywood.

Na COVID-19, czyli wywołaną koronawirusem z Wuhan chorobę, zapadł znany na całym świecie aktor Tom Hanks. Pozytywny wynik testów na obecność patogenu w organizmie otrzymała też jego żona Rita Wilson.

Tom Hanks zarażony koronawirusem

Małżeństwo przebywa w Australii, gdzie Hanks miał za kilka dni rozpocząć zdjęcia do nowego filmu o Elvisie Presleyu. 63-letni Hanks miał wcielić się w rolę menadżera gwiazdora - Toma Parkera.

Hanks i jego żona poczuli się źle (gorączka, osłabienie, bóle mięśni), a w obawie przed koronawirusem postanowili wykonać odpowiednie badania. Wynik był pozytywny - informuje Hanks na Instagramie.

Co mamy robić? Musimy przestrzegać protokołów medycznych. My, państwo Hanks, będziemy poddani leczeniu i obserwowani tak długo, jak to będzie konieczne dla zdrowia i bezpieczeństwa publicznego

- napisał aktor.

Odpowiedzialna za film i wysłanie Hanksa do Australii wytwórnia Warner Bros wydała specjalne oświadczenie, w którym przekonuje, że zdrowie aktora i jego żony jest w tej chwili najważniejsze, a oni dołożą starań, by zidentyfikować wszystkie osoby, które miały z nimi do czynienia i sprawdzić, czy również nie chorują.

W Australii wykryto dotąd prawie 120 przypadków zarażenia koronawirusem SARS-COV-2. 4 osoby zmarły.

Przeczytaj więcej
Komentarze