18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

masakra

Morderstwo w kwarantannie. 69-latek zabił żonę: "pokłóciliśmy się"

07.04.2020  08:55
Morderstwo w kwarantannie. 69-latek zabił żonę: "pokłóciliśmy się"
Morderstwo w kwarantannie. 69-latek zabił żonę: "pokłóciliśmy się" Fot: Policja

Pandemia koronawirusa nasila przemoc w rodzinach. W jednej z nich doszło do koszmarnego zabójstwa - z rąk "kochającego męża" zginęła 67-letnia kobieta.

Co robią przemocowcy, gdy zostają przymusowo zamknięci w domach ze swoimi ofiarami? Z dnia na dzień nie stają się potulni jak baranki. Wręcz przeciwnie - bezwzględnie wykorzystują swoją siłę.

Izolacja może jednak wywołać piekło nawet w szczęśliwych domach. Takie było podobno małżeństwo państwa Williams z Cwmbran w Walii. A jednak doszło tam do zabójstwa.

Zabił żonę

7 kwietnia wczesnym ranem patrol policji został wezwany do domu małżeństwa. Mundurowi znaleźli w nim nieprzytomną, 67-letnią Ruth. Kobieta została przewieziona do szpitala, niestety, było już za późno, zmarła.

Mąż Ruth - 69-letni Tom - nie chciał powiedzieć policji, co się stało. Wyznał jedynie, że się pokłócili. Policję wezwali sąsiedzi. Jak wykazała sekcja zwłok, 67-latka na kilka godzin przed przyjazdem mundurowych, doznała poważnych obrażeń.

W mieszkaniu nie było nikogo poza małżeństwem. Cwmbran jest poza Londynem drugim największym ogniskiem koronawirusa w Wielkiej Brytanii. Panuje tam społeczna, przymusowa kwarantanna. Ruth i Tom zamknięci byli ze sobą w domu zaledwie przez 7 dni...

Przeczytaj więcej
Komentarze