18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ludzkie dramaty

Koronawirus: Zakażona pielęgniarka popełniła samobójstwo

25.03.2020  13:26
Koronawirus: Zakażona pielęgniarka popełniła samobójstwo
Koronawirus: Zakażona pielęgniarka popełniła samobójstwo Fot: Shutterstock

Koronawirus budzi w ludziach strach i trwogę. Pewna włoska pielęgniarka, kiedy dowiedziała się o zakażeniu patogenem, nie wytrzymała presji i popełniła samobójstwo. Jej współpracownicy są przerażeni. 

Koronawirus sprawił, że wszyscy mierzymy się z ogromnym lękiem. Nie wyobrażamy sobie, co musiała czuć 34-letnia pielęgniarka z Włoch, skoro zdecydowała się na tak drastyczny krok, jak odebranie sobie życia.

Kobieta pracowała przy chorych na koronawirusa i pewnego dnia okazało się, że ona sama jest zakażona. Najprawdopodobniej nie wytrzymała kosmicznego napięcia w pracy i sama miała wyrzuty sumienia, dlatego targnęła się na własne życie.

Koronawirus wykańcza ludzi również psychicznie

Tragiczną informację potwierdził Włoski Narodowy Związek Pielęgniarek. Organizacja przekazała wyrazy "najszczerszego współczucia i żalu" rodzinie zmarłej. Kobieta pracowała na "pierwszej linii frontu". Warto przypomnieć, że we Włoszech sytuacja jest naprawdę tragiczna.

Zmarła nazywała się Daniela Trezzi, miała 34 lata i pracowała na oddziale intensywnej terapii. Jej współpracownicy są przekonani, że to nieludzki stres, na jaki była narażona, doprowadził do takiej tragedii.

Niestety, nie jest to pierwszy taki przypadek. Przed tygodniami życie odebrała sobie pielęgniarka w Wenecji.

Wydaje się, że jest to analogiczny przypadek do tego z Wenecji. To samo skłoniło obie te kobiety do targnięcia się na swoje życie. Miejmy nadzieję, że więcej takich sytuacji już się nie wydarzy

– napisał w swoim oświadczeniu Włoski Narodowy Związek Pielęgniarek.

Łza się kręci w oku.