18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

WIDEO JAK Z KOSZMARU

Kilkadziesiąt tysięcy zarażonych? Przerażające przecieki z Wuhan

27.01.2020  15:14
Kilkadziesiąt tysięcy zarażonych? Przerażające przecieki z Wuhan
Kilkadziesiąt tysięcy zarażonych? Przerażające przecieki z Wuhan Fot: Twitter

Koszmarne przecieki z Chin. W sieci pojawiły się szokujące nagrania z Wuhan. Wirus obezwładnia ludzi. Chińczycy twierdzą, że zachorowało już kilkadziesiąt tysięcy osób.

To może być jedna z najgorszych epidemii ostatnich lat - przewidują epidemiolodzy. Brytyjscy i amerykańscy naukowcy oszacowali, że przez zabójczy koronawirus 2019-nCoV umrzeć może nawet 65 milionów ludzi.

Doniesienia z Wuhan, gdzie odkryto wirusa i gdzie panoszy się śmiertelna epidemia, są przerażające. Ludzie mdleją na ulicach, zarażają się jeden od drugiego, a pielęgniarka pracująca z chorymi w mieście zdradza przerażającą prawdę na temat epidemii.

Przerażające wideo z Wuhan

Z Chin do mediów społecznościowych na całym świecie trafiają pojedyncze, szokujące filmy. Na jednym z nich widzimy, jak zachowuje się zarażony pacjent. Leżąca na noszach osoba całkowicie traci kontrolę nad ciałem - wirus atakuje ją koszmarnymi drgawkami. Nagranie przyprawia o ciarki.

To nie koniec przerażających przecieków z centrum epidemii. W szpitalu w Wuhan zaczyna brakować miejsc. Lekarze mają odsyłać chorych z kwitkiem. Niektórym pomoc udzielana jest na ulicy!

Według oficjalnych informacji przekazanych przez władze Chin, do poniedziałkowego poranka koronawirus zabił już 80 osób. Blisko 3 tysiące mieszkańców Wuhan ma być zarażonych. Prawie 500 z nich jest w stanie krytycznym.

Tymczasem z nieoficjalnych nagrań zamieszczanych w sieci przez Chińczyków wynika, że chorych może być już nawet kilkadziesiąt tysięcy osób!

Czytaj także
Przeczytaj więcej