18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dane i raporty jak z horroru!

Merkel wie ile osób zachoruje na koronawirusa!

Wojciech Kozicki
11.03.2020  08:09
Koronawirus w Niemczech - raporty wskazują, że to będzie MASAKRA?
Koronawirus w Niemczech - raporty wskazują, że to będzie MASAKRA? Fot: AP/Associated Press/East News

Koronawirus w Polsce to jeszcze nie wielka epidemia jak we Włoszech i w Niemczech. Jakie są prognozy i co przewidują oficjalne raporty? Minister Zdrowia Łukasz Szumowski chyba nie mówi nam wszystkiego! Kanclerz Niemiec Angela Merkel wyznała ile osób zachoruje na koronawirusa i są to przerażające informacje!

Epidemia koronawirusa jest pod kontrolą? Polskie służby i politycy chyba nie są z nami do końca szczerzy. Tymczasem Angela Merkel ma zupełnie inne informacje o koronawirusie i publicznie przedstawiła dramatyczny scenariusz dla swojego kraju. Ujawniła, że COVID-19 zakażonych będzie 60-70% Niemców! Jak podają media, gdy to powiedziała, w niemieckim parlamencie zapadła cisza.

Niemiecki minister zdrowia Jens Spahn uspokaja natomiast, że 80% Niemców będzie miało bezobjawowy przebieg choroby. Podał również aktualne dane i jak na razie w Niemczech zarażonych koronawirusem jest 1139 osób, a służby odnotowały 2 ofiary śmiertelne.

W Niemczech zaostrzono środki bezpieczeństwa, a tamtejsze media piszą m.in. o zakazie wywozu maseczek, odwoływaniu imprez masowych i meczach bez kibiców. Czy to jednak wystarczy, by zatrzymać epidemię SARS-Cov-2? Tymczasem  premier Morawiecki również zdobył się na chwilę szczerości i wyznał na konferencji prasowej, że koronawirus w Polsce dopiero zaczyna atakować i rząd tego nie powstrzyma.

Internauci zwracają uwagę, że przemówienie Angeli Merkel to zapowiedź horroru.  Niemcy mają ok. 83 miliony obywateli. Przy założeniu, że 70% z nich zachoruje, a śmiertelność koronawirusa wynosi 2-5%, to może oznaczać totalną masakrę.

logo Tu się dzieje