18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nie ma testów, nie ma chorych

Jest 50 RAZY WIĘCEJ CHORYCH niż nam mówią! Szokujące badania

19.04.2020  14:30
Jest 50 RAZY WIĘCEJ CHORYCH niż nam mówią! Szokujące badania
Jest 50 RAZY WIĘCEJ CHORYCH niż nam mówią! Szokujące badania Fot: ANGELA WEISS/AFP/East News

Zadziwiające wyniki badań naukowców z Kalifornii. Według ich statystyk koronawirus SARS-COV-2 zaatakował już co najmniej 50 razy więcej osób, niż zdiagnozowano!

W Polsce liczba zdiagnozowanych, zakażonych koronawirusem, niebezpiecznie zbliża się do 10 tysięcy. Naukowcy nie mają przy tym dobrych wieści - większość prognoz mówi wprost: szczyt epidemii dopiero przed nami.

Ile osób tak naprawdę zakaziło się już SARS-COV-2? Tego nie wiadomo. Część z nas może przejść infekcję bezobjawowo, u innych pojawić się mogą jedynie niewielkie dolegliwości. A warto pamiętać, że oficjalne statystyki obejmują tylko niewielki odsetek ludności Polski - osoby, którym zrobiono badania laboratoryjne

Tymczasem lekarze z Kalifornii zbadali losową grupę ludzi, by sprawdzić, jaki procent społeczeństwa zakaził się już koronawirusem. Badaniom poddali 3,3 tysiące osób z hrabstwa Santa Clara.

Co najmniej 50% więcej zakażeń

Według wyników koronawius zaatakował tam od 2,5 do 4,1 procent społeczeństwa, co w przeliczeniu na wszystkich obywateli daje od 48 do 81 tysięcy osób. Tymczasem - w dniu zakończenia eksperymentu, zachorowania potwierdzono u zaledwie 956 osób! To oznacza, że faktyczna liczba zakażeń, może być 50-80 razy większa od oficjalnych statystyk! Na całym świecie zakażonych może być więc już blisko 200 milionów osób!

Skąd wiadomo, kto miał już koronawirusa? W organizmach osób chorujących (nawet jeśli nie miały objawów) wytwarzają się przeciwciała do walki z SARS-COV-2. 

Przeczytaj więcej
Komentarze