18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie ma wyjścia

Koronawirus uderzył mocno. Władze wprowadzają NOWE restrykcje

29.07.2020  15:05
Koronawirus uderzył mocno. Władze wprowadzają NOWE restrykcje
Koronawirus uderzył mocno. Władze wprowadzają NOWE restrykcje Fot: MAD.vertise/Shutterstock

Koronawirus uderzył z ogromną siłą w Wielką Brytanię. Władze nie mają więc wyjścia i muszą radzić sobie z okrutną rzeczywistością, wprowadzając restrykcje. 

Koronawirus szaleje w Wielkiej Brytanii. Tamtejsze władze nie mają wyjścia w związku z trudną sytuacją - wprowadzają nowe restrykcje, które mają na celu ochronę zdrowia obywateli.

Koronawirus szaleje w Wielkiej Brytanii

Władze miasta Oldham w północno-zachodniej Anglii wprowadziły we wtorek dodatkowe restrykcje w związku z 4,5-krotnym wzrostem liczby zakażeń koronawirusem w ciągu tygodnia. To już kolejne miasto w tym regionie, które zrobiło coś takiego.

Niestety, w Wielkiej Brytanii sytuacja jest coraz gorsza. Mieszkańcy miasta Oldham w związku z pandemią muszą utrzymywać dystans na zewnątrz, a poza tym nie mogą nawet odwiedzać znajomych w domach.

Jakby tego było mało, nowe restrykcje obejmują izolowanie się osób szczególne zagrożonych zakażeniem przez okres co najmniej 14 dni. W domach opieki natomiast wciąż panują obostrzenia dotyczące odwiedzin. Nie ma mowy o względach rodzinno-uczuciowych, liczy się tylko ochrona przed koronawirusem.

Wszystkie zalecenia mają pozostać ważne przez co najmniej dwa tygodnie. Myślicie, że u nas sytuacja wkrótce też ulegnie pogorszeniu?