18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ups

Koronawirus w domu rozpusty! SZUKAJĄ NIEWIERNYCH MĘŻÓW

18.08.2020  16:27
Koronawirus w klubie dla dorosłych
Koronawirus w klubie dla dorosłych Fot: BlueSkyImage/Shutterstock

Koronawirus zaatakował w nietypowym miejscu. Zakażony jest pracownik klubu "tylko dla dorosłych". Władze szukają klientów.

SARS-COV-2 nie odpuszcza na świecie, co gorsza, ciągle nie ma na niego leku. Jedynie Rosja ogłosiła, że zaczynają produkcję szczepionki, jednak naukowcy ze świata powątpiewają w jej skuteczność. Polska za to ruszyła właśnie z produkcją swojego pierwszego medykamentu na COVID-19.

Tymczasem koronawirus atakuje i nie wybiera, gdzie i kogo. Zakażeni są polscy politycy, ciągle wybuchają nowe ogniska na weselach i w kościołach, a teraz zaraza odwiedziła popularny klub tylko dla dorosłych. I jest z tym wielki problem.

Koronawirus w klubie go-go

Zakażony koronawirusem SARS-COV-2 okazał się pracownik klubu Brass Rail w Toronto.  Lokal dopiero co otworzył się po przymusowym zamknięciu z powodu epidemii. W środku obsługę i klientów obowiązywać miały specjalne zasady - między innymi zostawianie swoich danych osobowych przy wejściu. Inspekcja wykazała, że do zaleceń nikt się nie stosował.

Jak się okazało, chory na COVID-19 mężczyzna przychodził do pracy aż 4 dni i mógł mieć kontakt z około 550 klientami. Teraz służby sanitarne szukają miłośników rozrywek tylko dla dorosłych. Niestety - nie wszyscy w specjalnym formularzu wpisali swoje prawdziwe dane.

Współczuję ludziom, którzy muszą wrócić do domów i powiedzieć, że byli w Brass Rail. Żal mi ich. Przepraszam za mężów, poważnie

- żartował premier Doug Ford w rozmowie z dziennikarzami.

Przeczytaj więcej
Komentarze