Rozpacz rodziny

Koronawirus zabił 21-latkę. Nie miała chorób towarzyszących

26.03.2020  15:47
Koronawirus zabił 21-latkę. Nie miała chorób towarzyszących
Koronawirus zabił 21-latkę. Nie miała chorób towarzyszących Fot: Facebook

Koronawirus jest przerażającym i bardzo trudnym przeciwnikiem. Chociaż wiele osób uważa, że zabija tylko słabych i chorych, nie jest to prawdą. W wyniku zakażenia paskudnym patogenem zmarła 21-letnia kobieta, która nie miała żadnych innych chorób. 

Koronawirus zasiał na świecie ziarno niepokoju. Większość ludzi pozostaje w swoich domach, ale nie mają oni świadomości, że patogen może zabić również młode i zdrowe osoby. Utarło się przeświadczenie, że COVID-19 jest śmiertelny tylko dla starszych i schorowanych.

Tymczasem w Wielkiej Brytanii zmarła 21-letnia Chloe Middleton, która jest uważana za najmłodszą ofiarę pandemii na wyspach. Dziewczyna była zdrowa i nie miała żadnych chorób towarzyszących. Ku rozpaczy rodziny, COVID-19 odebrał jej życie nagle.

Koronawirus zabił 21-latkę 

21-latka pochodząca z High Wycombe jest opłakiwana przez swoich najbliższych. Nic dziwnego, młode życie zakończone tak gwałtownie jest zawsze szczególnie bolesnym doświadczeniem dla każdego człowieka. 

Do wszystkich tych, którzy mówią to tylko wirus, proszę pomyślcie ponownie, mówię z własnego doświadczenia, ten tzw. tylko wirus zabrał moją 21-letnią córkę

– napisała na Facebooku matka Chloe, Diane Middleton.

Do ludzi zaapelowała również ciotka zmarłej kobiety.

To nie wirus się rozprzestrzenia. To ludzie rozprzestrzeniają wirusa. Życie, jakie znamy, zmieniło się dramatycznie, ale dopóki wszyscy nie będziemy teraz działać razem, by chronić siebie i innych tym dłużej będą trwać te zawirowania i udręki

- stwierdziła zrozpaczona kobieta.

Pamiętajmy, zostanie w domu to nie tylko bezpieczeństwo dla nas, ale również dla innych ludzi. Nie narażajmy siebie nawzajem. 

Przeczytaj więcej
Komentarze