18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

Koszmar nad koszmary. Dziki żywcem pożarły kobietę tuż przed domem

27.11.2019  12:02
Koszmar nad koszmary. Dziki żywcem pożarły kobietę tuż przed domem
Koszmar nad koszmary. Dziki żywcem pożarły kobietę tuż przed domem Fot: Rafal JABLONSKI/East News

Dziki są autorami koszmaru najgorszego rodzaju. Dosłowne zagryzły 59-letnią kobietę, której zwłoki znaleziono... tuż przed jej domem!

Dziki zagryzły 59-letnią kobietę pod jej własnym domem. Koszmar rozegrał się w Teksasie. Sąsiedzi zamordowanej do tej pory nie mogą otrząsnąć się z szoku.

Dziki pożerały kobietę żywcem

O szokującym zdarzeniu poinformowało biuro szeryfa hrabstwa Chambers. Ofiarą dzików stała się Christine Rollins, pracująca jako opiekunka osób starszych. Na jej zmasakrowane ciało natrafiła podopieczna 89-letnia podopieczna kobiety.

59-latka poniosła śmierć tragiczną, do której przyczyniły się dziki. Dosłownie zagryzły kobietę, ale nie wiadomo, co je rozwścieczyło do tego stopnia, że nie miały dla niej za grosz litości.

Możemy powiedzieć, że wykrwawiła się z powodu ugryzień o różnych rozmiarach. Na razie nie udzielamy bliższych informacji

– powiedział Brian Hawthorne, szeryf hrabstwa Chambers.

Dziki od dawna terroryzują mieszkańców tego terenu. Ich populacja zwiększa się z roku na rok, nie pomaga nawet odstrzał. Christine nie jest pierwszą ofiarą dzikich stworzeń - do tej pory zginęło już 6 osób. 

logo Tu się dzieje