18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tajemnica monarchii

Król Karol III jest NIEULECZALNIE CHORY. Odziedziczył to po mamie

09.09.2022  20:11
Król Karol III jest nieuleczalnie chory
Król Karol III jest nieuleczalnie chory Fot: JANE BARLOW/AFP/East News

Śmierć królowej Elżbiety II jest dla wszystkich wielkim wstrząsem i końcem pewnej ery. Zaczyna się jednak epoka króla Karola III. Już na początku jego panowania na jaw wychodzą sekrety, które rodzina królewska długo skrywała.

Światem wstrząsnęła informacja o tym, że królowa Elżbieta II, która od 70 lat zasiadała na tronie Wielkiej Brytanii, odeszła. Ciesząca się żelaznym zdrowiem władczyni zgasła w ciągu kilku godzin i dołączyła do swojego ukochanego męża - księcia Filipa.

Teraz królem został jej najstarszy syn, książę Karol, który był najdłużej czekającym na tron następcą w historii. Jak się jednak okazuje, mąż zmarłej tragicznie księżnej Diany nie jest okazem zdrowia. Ma pewne problemy, które są nieuleczalne. Co więcej, odziedziczył je po swojej umiłowanej matce. Jak wiele sekretów skrywa jeszcze rodzina królewska?

Nieuleczalnie chory król Karol III

Wraz z odejściem królowej Elżbiety II zdecydowanie kończy się na Wyspach Brytyjskich pewna epoka. Tym samym zaczyna się też panowanie króla Karola III, który obejmuje tron po 70-tce.

Co więcej, jak się okazuje królowa Elżbieta II przez wiele lat cierpiała z powodu objawu Raynauda. Jest to napadowy skurcz tętnic w obrębie rąk, rzadziej stóp bez wyraźnej przyczyny. Choroba ta objawia się silnym sinieniem i puchnięciem dłoni. Można to zauważyć, oglądając uważnie archiwalne zdjęcia monarchini. Królowej bardzo długo udawało się ukryć chorobę, ponieważ często nosiła rękawiczki.

Chorobę po matce odziedziczył król Karol III. Jego ręce na oficjalnych fotografiach wyglądają często bardzo niepokojąco. Pałac Buckingham nie chce komentować tej królewskiej przypadłości. Wiadomo jednak, że nie ma na nią lekarstwa.

Myślicie, że król kiedyś skomentuje oficjalnie swój stan, a może dalej będzie utrzymywał tajemnice, z których jego rodzina w dużej mierze słynie?