18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wzruszenie odbiera głos

Król Karol położył na trumnie OSTATNIĄ WIADOMOŚĆ

19.09.2022  20:15
Król Karol III osobiście oddał matce hołd
Król Karol III osobiście oddał matce hołd Fot: Alannah Hebbert/Shutterstock

Królowa Elżbieta II dla wszystkich była dobrą monarchinią i każdy opłakuje ją w swoim sercu. Dla króla Karola III była też matką. Moment jej pogrzebu był bardzo trudny dla nowego władcy.

Król Karol III zdecydował się na pozostawienie ostatniej wiadomości na trumnie swojej matki. Na pogrzebie, który obserwował cały świat, monarsze trudno było trzymać emocje na wodzy. W pewnym momencie król nawet uronił łzę.

Król Karol III osobiście oddał matce hołd

Nie tylko emocje były wyrazem jego miłości do matki. Król Karol III położył na trumnie królowej kartkę, której treść sprawia, że łzy same napływają nam do oczu. Wiele można powiedzieć o rodzinie królewskiej, ale bez wątpienia jej członkowie bardzo się kochają.

Król Karol III chcąc złożyć hołd matce, król Karol III osobiście wybrał kwiaty na wieniec, który spoczął na jej trumnie. Dodatkowo położył na nich kartkę z własnoręcznie napisanym tekstem kierowanym do zmarłej mamy.

Monarcha napisał "z miłością i oddaniem" na liściku umieszczonym na wieńcu królowej, który zdobił trumnę Jej Królewskiej Mości, gdy została przeniesiona do Opactwa Westminsterskiego na pogrzeb.

Jesteście wzruszeni zachowaniem całej rodziny królewskiej?