18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Okropność

Królowa Elżbieta II BARDZO CIERPI. Ta dolegliwość jest nieuleczalna

09.12.2021  16:36
Królowa Elżbieta II nieuleczalnie chora
Królowa Elżbieta II nieuleczalnie chora Fot: AP POOL/Associated Press/East News

Królowa Elżbieta II bardzo cierpi, ma poważne, nieuleczalne schorzenie. Władczyni przekazała tę dolegliwość w genach swojemu pierworodnemu synowi i następcy tronu, księciu Karolowi. Jakie jeszcze męki skrywa rodzina królewska?

Królowa Elżbieta II przez lata była okazem zdrowia, witalności i władzy. Monarchini dla Brytyjczyków jest najważniejszą osobą pod słońcem, ale niestety pojawiają się doniesienia o jej ciężkiej chorobie. Jakby tego było mało - dolegliwość odziedziczył po matce również następca tronu - książę Karol.

Królowa Elżbieta II jest bardzo chora

Latem żelazny książę Filip zmarłpozostawiając swoją żonę w rozpaczy. Niewiele po odejściu małżonka Elżbieta II przechodziła tym samym nadzwyczaj trudne chwile. Od tego momentu na Wyspach Brytyjskich coraz częściej spekuluje się na temat przyszłości monarchii. Czy zmęczona królowa Elżbieta II zdecyduje się oddać tron? Biorąc pod uwagę jej pogarszający się stan zdrowia i wiele przykrości, jakie przypadają władczyni w udziale, jest to całkiem prawdopodobne.

Królowa Elżbieta II cierpi z powodu objawu Raynauda. Jest to napadowy skurcz tętnic w obrębie rąk, rzadziej stóp bez wyraźnej przyczyny. Choroba ta objawia się silnym sinieniem i puchnięciem dłoni. Można to zauważyć, oglądając uważnie zdjęcia królowej. Królowej bardzo długo udawało się ukryć chorobę, ponieważ często nosi rękawiczki.

Chorobę po matce odziedziczył książę Karol. Jego ręce na oficjalnych fotografiach wyglądają często bardzo niepokojąco. Pałac Buckingham nie chce komentować tej królewskiej przypadłości. Myślicie, że są powody do obaw? W pewnym wieku absolutnie wszystkie dolegliwości zdrowotne można uznać za groźne. 

Czytaj także