18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaskoczenie roku?

Królowa Elżbieta II ODDAJE TRON?! Brytyjczycy wstrząśnięci

14.05.2021  18:40
Królowa Elżbieta II odda tron?
Królowa Elżbieta II odda tron? Fot: EAST NEWS

Królowa Elżbieta II odda tron swojemu wnukowi, księciu Williamowi? Wszystko wskazuje na to, że historia monarchii brytyjskiej może nabrać rumieńców. Ostatni czas to okres wielkich zmian na dworze królewskim.

Królowa Elżbieta II podejmie decyzję, która złamie serce Brytyjczykom? Wygląda na to, że książę William już niedługo naprawdę zostanie królem Wielkiej Brytanii. Co prawda książę jest uwielbiany przez swoich rodaków, ale nikt nie chce, by królowa już oddała tron - ona pozostaje wielkim symbolem Wysp Brytyjskich.

Niestety, ostatnia tragedia, która spadła na rodzinę królewską, doprowadziła królową Elżbietę II do krytycznego stanu, a oficjalny następca tronu, ojciec Williama - książę Karol, nie jest już młodzieniaszkiem. W związku z tym, w Anglii coraz częściej mówi się o tym, że kiedy Elżbieta II przestanie być królową - schedę po niej przejmie najstarszy wnuk. To byłby wielki zwrot akcji w historii monarchii brytyjskiej.

Kiedy zmarł żelazny książę pozostawił swoją żonę w wielkiej rozpaczy. Niewiele po odejściu małżonka Elżbieta II przechodziła tym samym nadzwyczaj trudne chwile. Od tego momentu na Wyspach Brytyjskich coraz częściej spekuluje się na temat przyszłości monarchii. Jest nawet prawdopodobne, że królowa zdecyduje się na abdykację, a wtedy korona może wpaść niemalże natychmiast w ręce księcia Williama.

Królowa Elżbieta II ODDA TRON Williamowi?

Książę William, mimo niewygodnych faktów na swój temat, od lat przygotowuje się do tej roli. Z całą pewnością nie będzie się sprzeciwiał decyzji swojej babci, która dla całego rodu jest wielkim autorytetem.

"Królowa uznała, że lepiej, aby William i Kate objęli tron. Mówiąc szczerze, wątpiła, aby książę Karol posiadał właściwe cechy osobowości, aby przejąć koronę. Dla królowej ważne jest, aby jej następca był popularny" - wyznał jakiś czas temu tabloidowi "In Touch" jeden z informatorów.

Myślicie, że książę Karol z pobłażaniem uszanuje wolę swojej ukochanej matki?

Czytaj także