18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Konsternacja

Królowa Elżbieta II ODWOŁUJE ŚWIĘTA. Szok w pałacu

23.12.2021  16:40
Królowa Elżbieta II odwołuje święta dla rodziny!
Królowa Elżbieta II odwołuje święta dla rodziny! Fot: Alessia Pierdomenico/Shutterstock

Królowa Elżbieta II w ostatnim roku przeszła wiele trudnych momentów. Czy z tej przyczyny zdecydowała się podjąć decyzje drastyczne dla wszystkich? Pałac milczy.

Latem żelazny książę Filip zmarł pozostawiając swoją żonę w rozpaczy. Niewiele po odejściu małżonka Elżbieta II przechodziła tym samym nadzwyczaj trudne chwile. 

Od tego momentu na Wyspach Brytyjskich coraz częściej spekuluje się na temat przyszłości monarchii. Czy zmęczona królowa Elżbieta II zdecyduje się oddać tron? Biorąc pod uwagę jej pogarszający się stan zdrowia i wiele przykrości, jakie przypadają władczyni w udziale, jest to całkiem prawdopodobne. Przemawia za tym również niespodziewana, świąteczna decyzja.

Królowa Elżbieta II odwołała święta!

Każde święta Bożego Narodzenia rodzina królewska spędzała razem w rezydencji Sandringham. W pierwsze święta bez ukochanego księcia Filipa u boku władczyni zdecydowała się podjąć twarde decyzje.

"Daily Mail", "People" i inne kluczowe brytyjskie media donoszą, że królowa odwołała święta w Sandringham. Członkowie rodziny królewskiej nie zjadą się, by wspólnie świętować z obawy przez pandemią koronawirusa, która nasiliła się w Wielkiej Brytanii w ostatnim czasie. Od kilku dni notuje się po 80 tys. przypadków zakażeń dziennie.

Jest to oczywiście wersja oficjalna, ale wiele osób obawia się, że tak naprawdę stoi za tym zły stan samej królowej, która nie ma już ochoty na świętowanie. Myślicie, że monarchia wyjdzie jeszcze z tego kryzysu?

logo Tu się dzieje