18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przyjęła ich i korona jej z głowy nie spadła

Niezwykłe spotkanie królowej Elżbiety. To było pożegnanie?

Wojciech Kozicki
15.04.2022  12:53
Królowa Elżbiety i niespodziewane spotkanie. Odwiedzili ją brytyjski książę Harry i jego amerykańska żona księżna Meghan
Królowa Elżbiety i niespodziewane spotkanie. Odwiedzili ją brytyjski książę Harry i jego amerykańska żona księżna Meghan Fot: Allstar Picture Library/Mary Evans Picture Library/East News

Królowa Elżbieta II odbyła niezwykłe i zaskakujące spotkanie. Odwiedzili ją brytyjski książę Harry i jego amerykańska żona, księżna Meghan. Wiadomo również, że spotkała się z następcą tronu księciem Karolem. Wciąż pojawiają się też niepokojące informacje o jej stanie zdrowia. Czy te spotkania to pożegnanie z królową przed operacją London Bridge?

Królowa Elżbieta II nie pojawiła się na kolejnych państwowych uroczystościach. W mediach pojawiają się niepokojące informacje o jej coraz gorszym stanie zdrowia. Wyciekły też szczegóły dotyczące operacji London Bridge, czyli procedur zaplanowanych po jej śmierci i dotyczących m.in. jej pogrzebu. Tymczasem jak ujawnia „The Sun”, monarchinię odwiedzili brytyjski książę Harry i jego amerykańska żona księżna Meghan. Jaki był cel tego spotkania?

Spotkanie królowej Elżbiety z Harrym i Meghan. Ostatnia chwila na pojednanie?

Brytyjski tabloid pisze, że wizyta na zamku w Windsorze była nieplanowana i niezapowiadana. Odbyła się w drodze do Holandii na Invictus Games, zawody dla okaleczonych weteranów, których pomysłodawcą był Harry. Jest to informacja oficjalnie potwierdzona przez rzecznika pary książęcej.

Była to pierwsza wspólna wizyta Harry'ego i Meghan w Wielkiej Brytanii od marca 2020 r., gdy przestali pełnić obowiązki członków rodziny królewskiej i przeprowadzili się do USA – przypomina Polsat News.

Brytyjskie media przypominają, że relacje Harry'ego i Meghan z resztą rodziny królewskiej są raczej chłodne. Wybuchła afera, gdy małżeństwo w słynnym wywiadzie postawiło zarzuty, że Meghan nie była właściwie traktowana przez brytyjski dwór i rodzinę królewską. Czy w obliczu wieku i stanu zdrowia Elżbiety II zdecydowali się na pojednanie? 

Pojawiła się informacja, że królowa Elżbieta II spotkała się także z następcą tronu, księciem Karolem.