18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wstrzymuje oddech

Królowa Elżbieta II jest zagrożona. ZARAZA na dworze

18.08.2021  14:53
Królowa Elżbieta II jest zagrożona
Królowa Elżbieta II jest zagrożona Fot: Jane Barlow/Press Association/East News

Królowa Elżbieta II jest zdecydowanie najważniejszą seniorką na Wyspach Brytyjskich. Monarchini musi na siebie wyjątkowo uważać, bowiem na jej dworze panuje zaraza. Poddani wstrzymują oddech ze stresu. 

Królowa Elżbieta II, która przeszła wiele w ostatnim czasie, znowu ma powody do żalu i niepokoju? "The Sun" informuje o poważnym zagrożeniu dla monarchini. W jej najbliższym otoczeniu, w samym sercu jej letniego pałacu, wybuchła zaraza.

Nie da się ukryć, że z racji podeszłego wieku, Elżbieta II jest w wielkim niebezpieczeństwie. Tym bardziej że jej odporność na pewno jest dodatkowo nadszarpnięta przez ciężką żałobę. Przypominamy, że odkąd królowa straciła ukochanego męża, w Wielkiej Brytanii coraz częściej mówi się o jej abdykacji.

Królowa Elżbieta II w niebezpieczeństwie. Zaraza na dworze!

Na letnim zamku Balmoral u jednego z pracowników wykryto koronawirusa. Osoba ta natychmiast została odesłana z komnat do domu. Niestety, doskonale wiemy, jak szybko przenosi się ten wirus. Zachorowanie na Covid-19 byłoby dla królowej Elżbiety II silnym zagrożeniem życia. Monarchini ma już w końcu 95 lat, a koronawirus najmocniej uderza w seniorów!

Poddani pokładają nadzieję w skuteczności szczepień na Covid-19. Królowa Elżbieta II już dawno przyjęła swoją dawkę preparatu. Wcześniej, czyli od początku pandemii królowa przebywała w ścisłej izolacji, nawet na pogrzebie męża, księcia Filipa, musiała siedzieć sama w ławce, z dala od najbliższych.

Mamy nadzieję, że służba zachowała wszelkie środki ostrożności i królowej naprawdę nic nie będzie. Mocno trzymamy za to kciuki!

Czytaj także
Przeczytaj więcej