18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutne wiadomości z Buckingham

Królowa Elżbieta II na wózku. Stan zdrowia się pogarsza

23.03.2022  10:40
Nowe informacje o stanie zdrowia królowej Elżbiety II. Wiek i problemy robią swoje
Nowe informacje o stanie zdrowia królowej Elżbiety II. Wiek i problemy robią swoje Fot: NATO Multimedia Library/East News

Ile lat ma królowa Elżbieta II? Warto zadać sobie to pytanie oceniając jej obecny stan zdrowia. A informacje o jej formie i samopoczuciu są coraz bardziej niepokojące. Okazuje się, że monarchini porusza się na wózku inwalidzkim, ale stara się to ukryć. Pałac Buckingham ma plan jak zachować w tajemnicy pogarszające się zdrowie królowej…

Królowa Elżbieta II jest w coraz gorszym stanie, a z Wielkiej Brytanii napływają kolejne niepokojące informacje o jej zdrowiu. 95-letnia monarchini, która od 70 lat zasiada na tronie, przeszła też niedawno zakażenie koronawirusem, a także przeżyła śmierć jej ukochanego męża, księcia Filipa. GB News ujawnia, że jest z nią już tak źle, że porusza się na wózku.

Królowa Elżbieta II na wózku. Jaki jest jej stan zdrowia?

Informacja miała zostać przekazana przez brytyjskiego aktora i prezentera Christophera  Begginsa, który jest blisko rodziny królewskiej. Ujawnił, że królowa Elżbieta II ukrywa przed obywatelami swoje zdrowotne problemy i nie chce, by zobaczyli ją złym stanie. To dlatego odwołuje kolejne publiczne wystąpienia.

Ona nie chce być widziana w takim stanie, jest bardzo dumna. Jest naszym największym monarchą w historii. To bardzo smutne – przekazał mediom aktor. (Radio ZET)

Czy królowej Elżbiety zabraknie na uroczystościach z okazji śmierci księcia Filipa? Pałac Buckingham ma plan jak ukryć niedyspozycję monarchini.

Aby nie udało się zrobić królowej zdjęć, auto, którym będzie transportowana z Zamku w Windsorze do Pałacu Buckingham, zostanie do tego specjalnie przygotowane. Ponadto, część drogi monarchini pokona helikopterem – podaje Radio ZET.