18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutek w Wielkiej Brytanii

Królowa Elżbieta II przeżywa dramat. Została OPUSZCZONA

16.11.2021  14:35
Królowa Elżbieta II jest opuszczona
Królowa Elżbieta II jest opuszczona Fot: EAST NEWS

Królowa Elżbieta II została całkiem sama. Odkąd nie ma z nią księcia Filipa, odchodzą również kluczowi, dworscy współpracownicy. Jak przeżyje to władczyni?

Latem żelazny książę Filip zmarł pozostawiając swoją żonę w rozpaczy. Niewiele po odejściu małżonka Elżbieta II przechodziła tym samym nadzwyczaj trudne chwile. 

Od tego momentu na Wyspach Brytyjskich coraz częściej spekuluje się na temat przyszłości monarchii. Czy zmęczona królowa Elżbieta II zdecyduje się oddać tron? Biorąc pod uwagę jej pogarszający się stan zdrowia i wiele przykrości, jakie przypadają władczyni w udziale, jest to całkiem prawdopodobne.

Królowa Elżbieta II została OPUSZCZONA

Jak się okazuje, monarchini po śmierci ukochanego męża została całkiem sama. Jak ujawnia w szokującym artykule "Mail on Sunday", śmierć księcia Filipa okazała się "końcem pewnej epoki" dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Jeden po drugim odchodzą kluczowi współpracownicy, a pałacowe korytarze zaczynają świecić pustkami. 

Królowa Elżbieta II straciła więc nie tylko ukochanego małżonka, ale również wielu bliskich i kluczowych współpracowników. Takie zmiany w wieku 95 lat mogą być niezmierzenie trudne.

Dla przykładu, niedawno po trzydziestu dwóch latach służby odszedł na emeryturę główny zarządca włości w Sandringham, a tuż po nim wymówienia złożyło trzech kluczowych pracowników. Myślicie, że władczyni zniesie to z godnością?

Czytaj także
Przeczytaj więcej