18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zły stan zdrowia

Królowa umiera? Niepokojące wiadomości!

Wojciech Kozicki
08.09.2022  14:43
Zły stan zdrwia Królowej Elżbiety II. Smutne wiadomości z Wielkiej Brytanii
Zły stan zdrwia Królowej Elżbiety II. Smutne wiadomości z Wielkiej Brytanii Fot: KIRSTY O'CONNOR/AFP/East News

Niepokojące wiadomości z Wielkiej Brytanii. Media donoszą, że królowa Elżbieta II nie czuje się najlepiej i pogorszył się jej stan zdrowia. Członkowie rodziny królewskiej zostali już powiadomieni, a niektórzy są już w drodze do jej zamku w Szkocji.

Stan zdrowia Królowej Elżbiety II znacząco się pogorszył? Nowa premier Wielkiej Brytanii Liz Truss powiadomiła Brytyjczyków, że „cały kraj martwi się o królową”. Rmf24.pl donosi, że członkowie rodziny królewskiej zostali powiadomieni o stanie zdrowia monarchini, która obecnie przebywa w Szkocji w zamku Balmoral. Bloomberg podaje, że królowa "jest pod opieką medyczną".

Królowa Elżbieta II umiera? Wielkie Brytania drży, niepokojące informacje

Pałac Buckingham w oficjalnym oświadczeniu przekazał, że „lekarze martwią się o stan zdrowia królowej Wielkiej Brytanii”. Nie ujawniono jednak co dokładnie dzieje się z 96-letnią królową. Wiadomo jedynie, że w drodze do Balmoral są książę Karol z żoną Kamilą oraz książę William. 

Cały kraj jest głęboko zaniepokojony informacjami dochodzącymi z Pałacu Buckingham. Myśli moje i wszystkich Brytyjczyków są z królową i całą jej rodziną – napisała Liz Truss na Twitterze.

Wiadomo również, że planowany jest już pogrzeb królowej Elżbiety II w ramach operacji London Bridge. RMF24.pl przypomina, że brytyjska królowa "od końca ubiegłego roku cierpi z powodu epizodycznych problemów z poruszaniem się". Zaledwie 2 dni temu Elżbieta II powierzyła misję utworzenia nowego rządu nowowybranej premier.