18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pedofilia w pałacu

Królowa załaci miliony, by wyciszyć seks aferę syna

Wojciech Kozicki
16.02.2022  09:44
Książę Andrzej i seks afera. Kólowa Elżbieta II zapłaci miliony za syna
Książę Andrzej i seks afera. Kólowa Elżbieta II zapłaci miliony za syna Fot: NATO Multimedia Library/East News

Królowa Elżbieta II zapłaci miliony funtów za wyciszenie seks afery na królewskim dworze. Książę Andrzej zawarł ugodę z Virginią Giuffre, by uniknąć procesu za seks z nieletnią, a Pałac Buckingham desperacko próbuje ratować wizerunek.

Królowa Elżbieta II uratuje księcia Andrzeja? Książę Yorku podpisał ugodę złożoną przez Giuffre przed nowojorskim sądem, m.in., by uniknąć psucia wizerunku Pałacu Buckingham. Proces toczyłby się równolegle z obchodami platynowego jubileuszu, czyli siedemdziesięciolecia panowania Elżbiety II. Spokój będzie sporo kosztował! Nieoficjalnie mówi się, że zgodnie z treścią ugody, książę Andrzej ma zapłacić 12 milionów funtów, ale nie dysponuje takimi pieniędzmi. 

Królowa Elżbieta zapłaci za księcia Andrzeja. Seks afera!

Jak ujawnia „Daily Telegraph”, królowa uratuje syna, płacą za ugodę z dochodów pochodzących z jej prywatnej posiadłości Duchy of Lancaster, które ostatnimi czasy wzrosły z 1,5 miliona do ponad 23 milionów funtów. Zgodziła się podobno zapłacić też za koszty procesu. BBC podaje natomiast, że w ramach ugody wielomilionowa kwota ma zostać wpłacona na cele charytatywne.

Media przypominają, że w pozwie cywilnym złożonym w ubiegłym roku w sądzie w Nowym Jorku Virginia Giuffre oskarżyła syna królowej Elżbiety II o trzy przypadki napaści seksualnej, kiedy miała 17 lat. Wyszła też na jaw jego bliska znajomość z oskarżanym o handel nieletnimi Jeffreyem Epsteinem. Giuffre miała być jedną z niewolnic seksualnych miliardera.

Nawet jeśli książę by wygrał, proces oznaczałby bowiem długą, bardzo publiczną i szczegółową analizę sprawy oraz jej okoliczności. Z pytaniami o życie seksualne i szczegóły kompromitującej relacji prominentnego członka rodziny królewskiej ze skazanym przestępcą seksualnym Jeffreyem Epsteinem – podaje „Wyborcza”.

Książę Andrzej nie pozostanie jednak całkiem bezkarny. Został już zawieszony w funkcjach publicznych członka rodziny królewskiej, został oficjalnie wyrzucony z pracy i pozbawiony wszystkich patronatów i funkcji wojskowych. Wciąż ma tytuł księcia Yorku, ale pojawiły się sugestie, by mu go odebrać.

Jeśli królowa Elżbieta II rzeczywiście pomoże synowi i opłaci ugodę, będzie to zaskakujący zwrot akcji. Przypomnijmy, że monarchini niedawno odcięła go od pieniędzy z powodu afery i musiał nieźle kombinować, by opłacić prawników.

logo Tu się dzieje