18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

a to peszek

Królowa odcięła księcia od pieniędzy. Biedaczek szuka kasy na prawników

07.01.2022  15:32
Królowa Elżbieta nie ma litości dla oskarżanego o gwałt syna
Królowa Elżbieta nie ma litości dla oskarżanego o gwałt syna Fot: Rex Features/East News

Królowa Elżbieta II ma dość niepokornego syna. Odcięła go od pieniędzy i każe... samemu sprzątać swoje brudy. Książę Andrzej oskarżony jest o wykorzystywanie seksualne 17-latki.

Królowa Elżbieta II ani myśli pomagać swojemu wyrodnemu synowi. Książę Andrzej ma poważne problemy z prawem i... moralnością. Mężczyzna miał przed laty "korzystać z usług" nieletnich dziewcząt, stręczonych mu przez przyjaciela Jeffreya Epsteina. Jedną z pokrzywdzonych ma być dorosła już dziś Virginia Giuffre.

Kobieta pozwała księcia Andrzeja, oskarżając, że wykorzystywał ją seksualnie. Dojść miało do tego wielokrotnie w 2001 roku, gdy kobieta miała 17 lat. - Giuffre – wówczas nosząca nazwisko Roberts – była jedną z licznej grupy dziewcząt, które zostały zwabione przez nieżyjącego już amerykańskiego miliardera i finansistę Jeffreya Epsteina obietnicami pracy, a następnie były oferowane jego wpływowym przyjaciołom - przypomina PAP.

Królowa nie pomoże synowi

Po oskarżeniach pojawiły się sugestie, jakoby królowa Elżbieta II i rodzina królewska miały pomóc księciu i opłacić mu sądową batalię, wynajmując najlepszych prawników. Szybko okazało się, że nic z tego, a brat Andrzeja - Karol (prawowity następca tronu) i jego syn William (następny w kolejce po koronę) publicznie ogłosili, że nie ma o tym nawet mowy. Okryty złą sławą książę Andrzej ma sam posprzątać swój bałagan - oznajmili.

Teraz brytyjskie media donoszą, że książę Andrzej ma spore problemy z zebraniem pieniędzy na prawników. Aby zdobyć pieniądze, stara się ponoć jak najszybciej sprzedać nieruchomość w szwajcarskim ośrodku narciarskim Verbier. Dom, który kupił przed laty za kosmiczną kwotę 16,6 milionow funtów (ciągle nie spłacił poprzedniej właścicielki i winny jest jej 6,6 mln!) próbuje odsprzedać europejskiemu inwestorowi. Wstępną umowę w tej sprawie Andrzej podpisał już we wrześniu ubiegłego roku, jednak ciągle transakcja nie została sfinalizowana. A on ma nóż na gardle.