18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Masakra i rzeź na ringu

Krwawa walka MMA. Rozerwał zawodnikowi twarz

Wojciech Kozicki
09.12.2019  08:32
Brutalna walka MMA - kontuzja jak z horroru
Brutalna walka MMA - kontuzja jak z horroru Fot: Facebook

Brutalna i krwawa walka MMA za niewielkie pieniądze. Zawodnik padł zmasakrowany na deski, ponieważ jego przeciwnik dosłownie rozerwał mu twarz. Alistair Overeem po walce na gali UFC w Waszyngtonie wygląda jak Joker!

Alistair Overeem przegrał walkę z Surinamu Jairzinho Rozenstruikiem. Jak podają media, Brytyjczyk dominował w ringu i wydawało się, że wygra na punkty, ale 4 sekundy przed końcem walki nagle przeciwnik zastosował morderczą kombinację ciosów jak w Mortal Kombat. Overeem padł na deski, polała się krew, a sędzia przerwał jatkę.

Zobacz także

Do sieci trafiło makabryczne zdjęcie jak z horroru. Okazało się, że Rozenstruik rozciął rywalowi wargę. Wygląda to jednak jakby fighter przeżył bliskie spotkanie z rekinem…

MMA i pieniądze

Overeem na osłodę dostanie przelew od firmy Reebok. Jak podaje MMA.pl, jego wynagrodzenie za przegraną walkę wyniosło 15 tys. dolarów. Co ciekawe, Rozenstruik, jako początkujący zawodnik w UFC, za krwawe zwycięstwo dostał jedynie 4 tys. dolarów.

logo Tu się dzieje