18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To ich zniszczy?

Kryzys monarchii. Książę POZWANY za seks z nieletnią

09.08.2021  20:41
Królowa Elżbieta II i kryzys monarchii
Królowa Elżbieta II i kryzys monarchii Fot: AP/Associated Press/East News

Kryzys monarchii brytyjskiej znowu na horyzoncie. Syn królowej Elżbiety II został pozwany za seks z nieletnią dziewczyną. Czy to zakończy panowanie Windsorów?

Są takie skandale, z których wyjątkowo trudno się podnieść. Rodzina królewska od dłuższego czasu zmaga się z poważnym kryzysem wizerunkowym, ale od niedawna jest tylko gorzej. Nawarstwienie niefortunnych okoliczności mocno obciąża seniorkę rodu. Królowa Elżbieta II ma już naprawdę dość.

Nie da się ukryć, że królowa Elżbieta II zdecydowanie zmaga się z trudami życia na świeczniku. Zwłaszcza w ostatnim czasie, kiedy jej rzeczywistość dosłownie wali się w posadach. Odkąd straciła ukochanego męża, w Wielkiej Brytanii coraz częściej mówi się o jej abdykacjiTeraz dodatkowo musi natomiast uporać się z gorzkim piwem, którego nawarzył jej syn.

Królowa Elżbieta II wytrzyma kryzys monarchii?

Rozpoczyna się proces, który będzie gwoździem do trumny dla całej monarchii. Amerykanka Virginia Roberts osobiście pozywa księcia Andrzeja i zamierza żądać wielu milionów dolarów odszkodowania. Kobieta twierdzi, że trzykrotnie została zmuszona do seksu z księciem, gdy była nieletnia. Roberts obecnie ma 38 lat i zamierza zawalczyć o swoje. Takiego kryzysu wizerunkowego nie było w Wielkiej Brytanii od lat.

Zostałam trzy razy zmuszona do uprawiania seksu z synem królowej Elżbiety II, w tym raz podczas orgii, gdy miałam 17 lat

- twierdzi Amerykanka, która pozywa księcia Andrzeja.

Jak ustalił "Daily Mail" 38-letnia dziś Virginia Roberts chcę od brytyjskiego arystokraty żądać wielu milionów dolarów odszkodowania za "niewłaściwe naruszenia natury seksualnej, stworzenie fizycznego i emocjonalnego bólu". 

Fakt, że zdarzyło się to 20 lat, absolutnie nie przedawnia takiej zbrodni. Virginia Roberts była jedną z ofiar pedofila stręczyciela Jeffreya Epsteina, który umawiał nieletnie dziewczynki na płatne spotkania z bogatymi i sławnymi mężczyznami. Jak dziś opowiadają ofiary, Epstein i jego wspólniczka Ghislane Maxwell grozili ofiarom nawet śmiercią, jeśli się nie podporządkują. Książę Andrzej miał brać w tym wszystkim udział i korzystać "z usług" nieletnich.

Myślicie, że królowa Elżbieta II wytrzyma stres, który z pewnością przyjdzie jej teraz znosić?

Czytaj także