18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poddani wstrzymali oddech

Ksiądz u królowej. Jak się czuje Elżbieta II?

Wojciech Kozicki
31.10.2021  12:26
Nowe informacje o zdrowiu królowej. Dlaczego nie może iść do kościoła?
Nowe informacje o zdrowiu królowej. Dlaczego nie może iść do kościoła? Fot: Shutterstock/Shaun Jeffers

Pojawiają się kolejne informacje o stanie zdrowia Elżbiety II. Jak naprawdę czuje się brytyjska królowa? Pałac Buckingham ukrywa prawdę o jej chorobie? Poddani żyją w strachu o monarchinię, a tymczasem media ujawniły, że w Windsorze ma lada moment odwiedzić ją DUCHOWNY!

Otrzymujemy kolejne sprzeczne informacje o stanie zdrowia królowej Elżbiety. Z jednej strony premier Boris Johnson powiedział w jak dobrej formie jest monarchini, ale wiadomo, że trafiła do szpitala, otrzymała zakaz picia alkoholu i odwołała ważne podróże służbowe. Tymczasem na dworze pojawić w niedzielę ma się wikariusz.

Duchowny u Elżbiety II. Jaki jest stan zdrowia królowej?

Jak ujawnia „The Sun”, 95-letnia królowa oczekiwać ma na niedzielne nabożeństwo w Zamku Windsor. Przyjmie też prywatną Komunię Świętą. Media przypominają, że królowa Elżbieta II chodzi do kościoła w każdą niedzielę, a jej wysokość opuściła swoją zwykłą wizytę w kościele również tydzień temu.

Lekarze zalecili, aby królowa Elżbieta II odpoczęła przez co najmniej 2 tygodnie i podejmowała się tylko lekkich prac przy biurku – podaje Wirtualna Polska.

Rozmawiałem z Jej Wysokością w tym tygodniu, jak co tydzień i ona jest w bardzo dobrej formie. Musi tylko zastosować się do zaleceń lekarzy i trochę odpocząć i myślę, że to jest najważniejsze. Jestem pewien, że cały kraj dobrze jej życzy – zapewnia premier Boris Johnson.

Czytaj także