18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kraj wstrząśnięty

Książę Filip NIE ŻYJE?! Rodzina królewska coś ukrywa?

07.03.2021  15:30
Książę Filip nie żyje?!
Książę Filip nie żyje?! Fot: PA Archive/Press Association Images/EAST NEWS

Książę Filip nie żyje?! Takie przerażające doniesienia i pogłoski pojawiły się w Wielkiej Brytanii po wyemitowaniu przez BBC pewnego materiału. Czy rodzina królewska coś ukrywa?

Książę Filip ciężka zachorował kilka tygodni temu i na razie nic nie wskazuje na to, by miał szybko wyjść za szpitala. Królowa Elżbieta II przechodzi teraz nadzwyczaj trudne chwile. Kiedy książę Filip trafił do szpitala z powodu infekcji, która znacznie go osłabiła - wszyscy w kraju wstrzymali oddech. Do tej pory 99-latek cieszył się znakomitym zdrowiem.

Teraz cały kraj ponownie zatrzymał się na chwilę i zaczął zastanawiać na tym, czy przypadkiem rodzina królewska czegoś nie ukrywa. Wszystkie takie głosy pojawiły się po tym, jak stacja telewizyjna BBC wyemitowała 2-minutowy fragment materiału, na którym widniały czarno-białe ujęcia księcia Filipa. Doszło do tego w trakcie zupełnie innego programu. Internauci zastanawiają się, czy to znaczy, że książę Filip nie żyje.

Doskonale wiemy, że w dzisiejszym świecie czarno-białe zdjęcie danej osoby może oznaczać, że pożegnała się ona z tym światem. Nic dziwnego, że na Wielką Brytanię padł cień smutku, żalu i strachu.

Czy książę Filip pokona chorobę?

Według oficjalnych informacji Książę Filip wciąż nie tylko nie wychodzi ze szpitala, ale lekarze podjęli decyzję o przeniesieniu go do innej placówki. Czyżby to oznaczało, że z mężczyzną jest coraz gorzej? Załamani Brytyjczycy podświadomie przygotowują się na ostatnie pożegnanie monarchy. 

Personel i cała rodzina królewska jednoczą się w swoich modlitwach za księcia.

- podaje jeden z brytyjskich dzienników.

10 czerwca mąż królowej Elżbiety II obchodziłby swoje setne urodziny - wszyscy mają nadzieję, że faktycznie będzie miał na to szansę. Starszy od królowej o 5 lat, książę Filip już jakiś czas temu przeszedł na emeryturę i nie towarzyszy swojej żonie podczas publicznych wystąpień i bankietów. Oby jak najszybciej wrócił chociaż do pałacu.

logo Tu się dzieje