18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Tragiczne informacje o księciu Filipie. Brytyjczycy we łzach

25.02.2021  09:20
Książę Filip jest w szpitalu
Książę Filip jest w szpitalu Fot: Allstar Picture Library/Mary Evans Picture Library/East News

Książę Filip, mąż królowej Elżbiety II jest w bardzo złym stanie. Nieoficjalnie mówi się o tym, że nestor rodziny królewskiej może nie wyjść z ciężkiej choroby. Brytyjczycy przygotowują się na najgorsze.

Książę Filip jest ciężko chory. Donosiliśmy o ciężkim stanie 99-latka całkiem niedawno. Niestety, wygląda na to, że jego zdrowie nie wraca do normy. Brytyjczycy we łzach, ze wstrzymanymi oddechami, czekają na dalsze informacje nt. członka rodziny królewskiej.

99-letni książę Filip już od 9 dni przebywa w klinice. Jak informuje Pałac Buckingham, mąż królowej Elżbiety na razie nie ma szans na to, by opuścił szpital. Całkiem niedawno przyłapano księcia Karola, jego syna, jak zapłakany wychodzi z kliniki.

Książę Filip pozostaje w szpitalu

Rodzina królewska nieczęsto okazuje emocje, dlatego łzy innego księcia odczytano jako zły znak. Od tego momentu cały kraj przygotowuje się mentalnie na śmierć monarchy.

Książę Filip źle się poczuł 16 lutego, po czym został natychmiast oddany w ręce najlepszych specjalistów na Wyspach Brytyjskich. Pałac Buckingham podaje, że powodem hospitalizacji męża królowej Elżbiety była infekcja. Według nieoficjalnych informacji - senior całkiem dobrze reaguje na zaordynowane leczenie.

Jak twierdzą w oficjalnych słowach młodsi członkowie rodziny - "Żelazny książę" nie czuje się już tak źle. Jego najbliżsi mają wciąż nadzieję, że wyjdzie z choroby bez szwanku. Niestety, w pewnym wieku realnie nic nie wiadomo.

Życzymy księciu zdrowia!

logo Tu się dzieje