18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Spełniło się?

Książę Filip na chwilę przed śmiercią zdradził ostatnie życzenie

09.04.2021  16:02
Książę Filip miał ostatnie życzenie
Książę Filip miał ostatnie życzenie Fot: MISC/Backgrid/East News

9 kwietnia Pałac Buckingham przekazał smutne wieści o śmierci księcia Filipa. 99-latek na chwilę przed śmiercią wyraził swoje ostatnie życzenie. Spełnić je mogła jedynie jego ukochana, Elżbieta II.

Książe Filip od lutego był hospitalizowany w związku z problemami zdrowotnymi. W połowie marca monarcha zakończył leczenie i powrócił do swojej ukochanej żony, Elżbiety II. Na zdjęciach, które trafiły do mediów, widać było, że 99-latek wygląda niezdrowo oraz stracił sporo na wadze.

Niedawna infekcja osłabiła go na tyle, że zaczął przygotowywać się na najgorsze. Do mediów trafiła wstrząsająca informacja o ostatnim życzeniu księcia Edynburga.

Książę Filip miał ostatnie życzenie

Niestety Filip przewidział nieubłaganie nadchodzący kres jego życia. Podobno niedługo przed śmiercią, leżąc w łóżku, wyraził swoje ostatnie życzenie, które może spełnić królowa Elżbieta II. Książę poprosił ją o wybaczenie. Wzruszającą wiadomość przekazał brytyjski tabloid "Globe".

To jego ostatnie życzenie, żeby mu przebaczyła. Mieli do czynienia z niewiernością małżeńską. Podobnie jak większość arystokratów, Elżbieta zachowywała spokój i nie zadawała wielu pytań - napisano w tabloidzie.

Nie wiadomo czy królowa Elżbieta przed śmiercią wybaczyła mu wszystkie winy. Miłość ponownie zwyciężyła?

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze