18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jak to możliwe?

Książę Filip przewidział WŁASNĄ ŚMIERĆ?! Szokujące słowa

12.04.2021  16:05
Książę Filip o reinkarnacji
Książę Filip o reinkarnacji Fot: GOL/Capital Pictures/EAST NEWS

Książę Filip odszedł i to wydarzenie pogrążyło w głębokim smutku całą Wielką Brytanię. Ostatnio wypłynął jego wywiad z 1988 roku, w którym monarcha... powiedział coś zaskakującego. W świetle obecnych wydarzeń można odnieść wrażenie, że... przewidział własną śmierć.

Książę Filip znany był z wyjątkowego poczucia humoru, które czasami stawiało go w nie najlepszym świetle. Nawet po jego śmierci na jaw wychodzą fragmenty wywiadów, które można uznać za co najmniej kontrowersyjne. 

Żelazny książę zmarł niedawno, a ta śmierć doprowadziła jego żonę, królową Elżbietę II do krytycznego stanu. Kiedy trzeba pożegnać kogoś bliskiego, każde wspomnienie o tej osobie jest chociaż chwilową ulgą - być może dlatego teraz na jaw wychodzi wiele materiałów, w których udzielał się książę Filip. 

Książę Filip przewidział własną śmierć?!

Załamani Brytyjczycy podświadomie przygotowywali się już wcześniej na ostateczne pożegnanie monarchy. Teraz niestety, ich czarne wizje znalazły odbicie w rzeczywistości. W oczekiwaniu na pogrzeb księcia Filipa, który będzie miał wyjątkowy charakter, w mediach pojawiają się arcyciekawe materiały na jego temat.

Jak się okazuje na rwącej fali wspomnień, w 1988 roku książę Filip udzielił wywiadu dla Deutsche Press-Agentur, w którym wypowiedział niemalże prorocze słowa na temat własnej śmierci. Prawdopodobnie były one charakterystycznym dla monarchy żartem, ale i tak wywołują gęsią skórkę na naszych plecach.

Jeśli tak się zdarzy, że się reinkarnuję, chciałby powrócić jako śmiertelny wirus, który mógłby przyczynić się do rozwiązania problemu przeludnienia

- powiedział w 1988 roku książę Filip.

Biorąc pod uwagę fakt, że na świecie szaleje właśnie pandemia koronawirusa, a książę Filip faktycznie umarł - te słowa nabierają innej głębi. "Szykujcie się na mutację księcia Filipa" - piszą internauci. Inni z kolei są zbulwersowani takimi żartami na temat sposobów na przeludnienie świata i uważają, że słowa Filipa świadczą o jego pogardzie dla zwykłych śmiertelników. 

Wiele osób zwraca jednak uwagę na fakt, że książę Filip bardzo upodobał sobie rozmaite idee ekologiczne, a nie od dziś wiadomo, że dla naszej planety tak duża liczba mieszkańców jest czymś nieszczącym. Tak czy inaczej, słowa wypowiedziane w 1988 roku brzmią wyjątkowo niefortunnie w aktualnej sytuacji, kiedy największy postrach sieje mutacja brytyjska koronawirusa. Myślicie, że już wtedy coś przeczuwał?

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze