18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co tam się dzieje?

Książę Filip w złym stanie? Wyraził OSTATNIE ŻYCZENIE

24.03.2021  21:45
Książę Filip ma ostatnie życzenie
Książę Filip ma ostatnie życzenie Fot: ASSOCIATED PRESS/East News

Książę Filip niedawno wyszedł ze szpitala, ale doniesienia o nim są coraz bardziej niepokojące. Podobno monarcha wyraził nawet swoje ostatnie życzenie. Spełnić je może tylko jego ukochana, Elżbieta II.

Książę Filip ciężko zachorował kilka tygodni temu i na długi czas trafił do szpitala. Przez to wszystko jasne jest, że Królowa Elżbieta II przechodziła nadzwyczaj trudne chwile. Kiedy książę Filip trafił do szpitala z powodu infekcji, która znacznie go osłabiła - wszyscy w kraju wstrzymali oddech. Do tej pory 99-latek cieszył się znakomitym zdrowiem.

Chociaż monarcha wrócił w końcu do domu, zdjęcia z jego powrotu w rodzinne progi wywołały szerokie dyskusje. Senior wyglądał bowiem skrajnie niezdrowo i był znacznie wychudzony. Brytyjczycy nie przestali się o niego bać - tym bardziej, że ostatnio mediami wstrząsnęła wieść o ostatnim życzeniu księcia Edynburga.

Książę Filip ma ostatnie życzenie

Załamani Brytyjczycy podświadomie przygotowują się na ostatnie pożegnanie monarchy. Nic dziwnego - takie doniesienia mnożą domysły odnośnie tego, dlaczego tak naprawdę książę Filip wrócił do domu - czy rzeczywiście wyzdrowiał, czy chce po prostu być z bliskimi?

Podobno książę czuje się źle i leżąc w łóżku w Windsorze, wyraził swoje ostatnie życzenie, które spełnić może jedynie królowa Elżbieta II. Książę, jej małżonek od wielu lat, potrzebuje już tylko wybaczenia ukochanej.

Przykuty do łóżka w zamku Windsor z Elżbietą i nasilającym się poczuciem winy wie, że zegar tyka, wie, że teraz albo nigdy

- podkreśla informator brytyjskiego tabloidu "Globe". Chodzi o przeszłość Filipa i liczne zdrady.

"Filip czuje, że musi ją przebłagać. Będzie błagał o wybaczenie. Wszystkich swoich czynów, które zraniły Elżbietę. To jego ostatnie życzenie, żeby mu przebaczyła" - czytamy w tabloidzie. "Mieli do czynienia z niewiernością małżeńską. Podobnie jak większość arystokratów, Elżbieta zachowywała spokój i nie zadawała wielu pytań" - pisze gazeta. Myślicie, że monarchini uniesie się ponad własną dumę i wybaczy mężowi wybryki młodości?

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze