18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zero wsparcia

Książę Karol chce skrzywdzić żonę? Padły poważne oskarżenia

12.07.2021  18:52
Książę Karol nie wspiera żony?
Książę Karol nie wspiera żony? Fot: ComposedPix/Shutterstock

Małżeństwo księcia Karola i księżnej Kamili od lat zmagało się z rozmaitymi kryzysami. Jak informują zagraniczne media, następca brytyjskiego tronu skandalicznie traktuje swoją żonę.

Karol i Camilla wzięli ślub ponad 15 lat temu. Od tamtej pory ich związek przeżywał liczne kryzysy. Już w 2010 roku media informowały o planowanym rozwodzie brytyjskiej pary.

Według doniesień tabloidów kryzys rozpętała Elżbieta II, która postanowiła, że tron nie przypadnie Karolowi, a księciu Williamowi. Syn królowej bez wahania zgodził się na takie rozwiązanie, co ponoć niezwykle rozzłościło Camillię.

Miała ona wtedy postawić mężowi ultimatum, według którego albo podejmie decyzję o przejęciu tronu, albo dojdzie do rozwodu, którego koszt wyniesie około 450 milionów dolarów. Dodatkowo za niewypełnienie warunków, światło dzienne miały ujrzeć wszystkie tajemnice dworu.

Karol nie chce wspierać swojej żony?

Temat rodzinnych sporów powrócił, gdy księżna zachorowała na raka wątroby. Jak informują brytyjskie tabloidy, rozwój choroby został zatrzymany, dzięki eksperymentalnemu leczeniu, lecz walcząca o życie Camillia nie mogła liczyć na pomoc męża.

Część brytyjskich mediów zarzuca Karolowi, że nie zdecydował się na wykorzystanie swojej władzy i znajomości do szybkiej pomocy żonie. Informacji o chorobie do tej pory nie potwierdził pałac Buckingham.

Czytaj także
Przeczytaj więcej