18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niepokojące informacje

Książę Karol jest ciężko chory? Brytyjczycy wpadli w panikę

31.05.2021  19:39
Książę Karol zmaga się z chorobą?
Książę Karol zmaga się z chorobą? Fot: Jan KUCHARZYK/East News

Książę Karol z okazji zniesienia lockdownu wybrał się na świętowanie do jednego z pubów. Brytyjczycy natychmiast zauważyli niepokojącą zmianę w wyglądzie syna królowej Elżbiety II. Czyżby brytyjski następca tronu zmagał się z poważną chorobą?

Książę Karol nie zamierzał długo czekać. Po otwarciu lokali wybrał się do pubu Prince of Wales, gdzie świętował zniesienie lockdownu. W sieci pojawiły się zdjęcia z wydarzenia, które wywołały ogromny niepokój wśród poddanych.

Książę Karol walczy z chorobą?

Brytyjczyków zaniepokoił wygląd dłoni syna Elżbiety II. Na zdjęciach widać, że są one bardzo spuchnięte, co często może świadczyć o różnego rodzaju chorobach.

Książę Karol jest chory?

Po publikacji zdjęć wszyscy Brytyjczycy stali się medycznymi ekspertami przez co od niedawna "opuchlizna" jest najczęściej wyszukiwanym hasłem w brytyjskim Google.

Głos w tej sprawie zabrała także brytyjska służba zdrowia. Jak poinformował National Health Service, opuchnięte palce u dłoni mogą świadczyć o przebywaniu przez dłuższy czas w tej samej pozycji, lecz jeśli stan się utrzymuje, powinien zostać zbadany. Do opuchnięcia dłoni może prowadzić także spożywanie zbyt dużych ilości soli.

Czytaj także