18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Jest zrozpaczony"

Książę Karol ma covid. Zaraził królową Elżbietę?

10.02.2022  15:30
Książę Karol ma koronawirusa. Królowa Elżbieta II miała z nim kontakt?
Książę Karol ma koronawirusa. Królowa Elżbieta II miała z nim kontakt? Fot: Bartosz KRUPA/East News

Książę Karol poważnie chory! Potwierdzono, że następca brytyjskiego tronu jest znowu ZAKAŻONY KORONAWIRUSEM! Wcześniej książę Walii przechodził COVID-19 w marcu 2020 roku. Czy teraz zakaził królową Elżbietę II?

Strach i choroba na brytyjskim dworze. Książę Karol dziś rano uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Został umieszczony w izolacji. Podobno czuje się dobrze, ale jest zrozpaczony, że  nie będzie mógł uczestniczyć w uroczystościach Winchester. Zapowiedział, że postara się ją przełożyć, o czym poinformowano na Twitterze księcia Karola i księżnej Kamili.

Książę Karol z covidem. Jak znosi zakażenie wirusem?

To już kolejna infekcja koronawirusem u księcia Karola. Wcześniej zachorował w marcu 2020 roku, gdy zaczęła się pandemia. Chorobę zniósł łagodnie. Potwierdzono, że 73-letni brytyjski następca tronu i książę Zjednoczonego Królestwa z dynastii Windsorów jest zaszczepiony przeciwko COVID-19.

The New York Times podaje, że nie udostępniono informacji kiedy książę Karol ostatnio widział się ze swoją matką, czyli królową Elżbietą II. Dwór nie poinformował również jak obecnie przebiega u niego zakażenie koronawirusem.

W 2020 roku zniosłem chorobę dobrze, ale miałem wiele szczęścia. Rozumiem jednak teraz przez co muszą przechodzić ludzie z COVID-19 – książę Karol wspominał pierwsza zakażenie. (The New York Times)

Czytaj także