18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaskakujące!

Książę William KRÓLEM lada chwila. Królowa abdykuje?

18.04.2021  16:40
Książę William zostanie królem?
Książę William zostanie królem? Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Książę William lada chwila przejmie koronę po swojej babci, królowej Elżbiecie II? Na Wyspach Brytyjskich coraz śmielej mówi się o takim przewrocie. Jeśli dojdzie do abdykacji obecnej władczyni - władza zostanie raczej przekazana jej wnukowi, a nie synowi.

Książę William już niedługo naprawdę zostanie królem Wielkiej Brytanii?! Ostatnia tragedia, która spadła na rodzinę królewską, doprowadziła królową Elżbietę II do krytycznego stanu, a oficjalny następca tronu, ojciec Williama - książę Karol, również nie jest już młodzieniaszkiem. W związku z tym, w Anglii coraz częściej mówi się o tym, że kiedy Elżbieta II przestanie być królową - schedę po niej przejmie najstarszy wnuk.

Żelazny książę zmarł pozostawiając swoją żonę w rozpaczy. Niewiele po odejściu małżonka Elżbieta II przechodziła tym samym nadzwyczaj trudne chwile. Od tego momentu na Wyspach Brytyjskich coraz częściej spekuluje się na temat przyszłości monarchii. Jest nawet prawdopodobne, że królowa zdecyduje się na abdykację, a wtedy korona może wpaść niemalże natychmiast w ręce księcia Williama.

Książę William wkrótce naprawdę zostanie królem?!

Książę Karol, ojciec księcia Williama jest najdłużej czekającym na tron następcą w historii. Teraz wszystko wskazuje na to, że może się go nigdy nie doczekać. Najpewniej po rezygnacji Elżbiety II z tronu - to właśnie jej wnuk, książę William założy koronę. Mężczyzna, mimo niewygodnych faktów na swój temat, od lat przygotowuje się do tej roli. 

Królowa uznała, że lepiej, aby William i Kate objęli tron. Mówiąc szczerze, wątpiła, aby książę Karol posiadał właściwe cechy osobowości, aby przejąć koronę. Dla królowej ważne jest, aby jej następca był popularny

- wyznał jakiś czas temu tabloidowi "In Touch" jeden z informatorów.

Książę Karol będzie z pewnością rozczarowany taką decyzją. Myślicie, że uszanuje wolę ukochanej matki?